collapse

Reklama


Autor Wątek: Dodawanie zestawu produktów handlowych  (Przeczytany 9806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xbot65

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Pomógł? 0
Odp: Dodawanie zestawu produktów handlowych
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 10, 2021, 10:53:44 am »
Mam prośbę. Potrzebuję pomocy.
Pomagam złożyć wniosek o zawarcie umowy ZPO. Nowy sklep medyczny. Do tej pory bez żadnego doświadczenia w ZPO.
O ile samą ofertę zrobię, to po raz pierwszy muszę to zrobić w zakresie, o którym nie mam pojęcia.
Mam fakturę od dostawcy na produkty handlowe - ceny do zapłaty dla hurtowni.
Mam też pozyskany z zaprzyjaźnionej apteki wykaz produktów już aktualny od grudnia - apteka działa w tym zakresie już dość długo.
Na aptecznej liście są produkty z ceną, która ..... i tu mam problem: ceny muszą być takie same u każdego, czy każdy realizator podaje swoje ?
Jakie zastosować kody handlowe, aby potem nie mieć problemu z rozpoznawaniem produktów porównując fakturę z listą z zestawu do NFZ ?
Wpisywać na SZOI wszystkie możliwe potencjalnie produkty z wykazu producentów ( SENI, TENA ) , czy tylko te, które będą na razie sprzedawane, a potem w razie potrzeby aktualizować zestaw wnioskiem do umowy ?
Ktoś na tym forum pisał o konieczności zdublowania produktów - inna cena dla dzieci i inna dla osób starszych - tego nie ogarniam.... , na szczęście tymczasem będą to głównie pieluchomajtki i podkłady, ale docelowo też balkoniki, wózki itp.
Za wszelkie porady i uwagi będę ogromnie zobowiązany.

 

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: Dodawanie zestawu produktów handlowych
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 28, 2022, 11:21:44 am »

Cytuj
Nazwy handlowe produktu zgodne z tym co zgłoszono http://www.urpl.gov.pl/pl inaczej odrzucą aneks.

Pytanie :czy na stronce cytowanej odszukam pod jaką nazwą handlową producent/importer zgłosił swoje wyroby medyczne? czy tylko producent może przekazać mi te dane? bujam się z tematem już kilka lat. Pisałam do urpl. Dzwoniłam po producentów, znajomych optyków... każdy inne dane podaje na ten sam asortyment. Ktoś może dysponuje aktualnym plikiem z soczewkami okularowymi (HOYA,JZO,SZAJNA)?

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: Dodawanie zestawu produktów handlowych
« Odpowiedź #32 dnia: Października 24, 2023, 10:04:20 am »
Witam, może ktoś podać aktualny limit na szkła. Mam zmienić cenę szkieł
P.071.00.B 25zł na 60zł
P.071.01.B 25zł na 60zł
P.072.00.D 25zł na 60zł
P.072.01.D 25zł na 60zł
ale mi nie puszcza zestawu do wniosku, bo:
Lista kodów dla których nie ma żadnego produktu handlowego z ceną równą lub mniejszą niż limit dla tego środka.
Może te 60zł to jest za dużo na te szkła?
Edward z Kętrzyna

Offline cilazapril

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1623
  • Pomógł? 128
  • Mazowiecki OW
Odp: Dodawanie zestawu produktów handlowych
« Odpowiedź #33 dnia: Października 24, 2023, 10:30:29 am »
Musi być jeden produkt w limicie w każdym kodzie.
Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 105
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9317 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3181 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]