collapse

Reklama


Autor Wątek: 2016.00.0.0 (2016-01-11)  (Przeczytany 5225 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9457
  • Pomógł? 531
  • Zachodniopomorski OW
2016.00.0.0 (2016-01-11)
« dnia: Stycznia 11, 2016, 13:13:53 pm »
Wersja: 2016.00.0.0 (2016-01-11)

Kateg.: Rozliczenia
Opis: W roku 2016 do grupowania JGP dodano poradnię transplantologiczną dla dzieci.
 
Kateg.: WSZYSTKIE 
Opis: Na podstawie zarządzenia Nr 105/2015/DGL oraz 107/2015/DGL Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 29 oraz 30 grudnia 2015 r. zmieniono walidację budowy unikalnego numeru identyfikującego receptę.
 
Kateg.: Rozliczenia 
Opis: Dodano możliwość niewysyłania raportem wykonanych świadczeń tytułu uprawnienia RM lub B z innymi tytułami uprawnień w ramach zestawu świadczeń. Funkcjonalność dostępna po ustawieniu opcji JEDEN_TYTUL_UPRAW na TAK.
 
Kateg.: Rozliczenia
Menu: Raporty->Faktury zakupowe
Opis: Zmieniono mechanizm poprawy faktury podczas zmiany kontrahenta.
 
Kateg.: Kontrakty 
Menu: Kontrakty->Umowy->Monitoring wyk.
Opis: Dodano możliwość wybrania roku podczas generowania monitoringu wykonania wybranej umowy, w przypadku gdy jej okres obowiązywania mieści się w przedziale więcej niż jednego roku. 
 
Kateg.: WSZYSTKIE
Opis: Umożliwiono wystawianie recept przez pielęgniarki i położne zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 28 października 2015 r. w sprawie recept wystawianych przez pielęgniarki i położne.
 
Kateg.: Rozliczenia 
Opis: Zablokowano zapis do pliku raportu MZ/SZP11 zawierającego błędy. Wyłącznie bezbłędny raport zostanie zapisany do pliku.
 
Kateg.: Rozliczenia 
Opis: Poprawiono przekazywanie ostrzeżeń w integracji KS-SOMED z KS-PPS po wczytaniu raportu zwrotnego. Ostrzeżenia do tej pory były widoczne w KS-SOMED ze statusem "błąd".
 
Kateg.: Rozliczenia 
Menu: KSPSServices.exe
Opis: Dostarczenie aplikacji KSPSServices.exe przeznaczonej do pracy na serwerze, której głównym zadaniem jest synchronizacja raportów zwrotnych pobieranych z NFZ za pomocą skrzynki pocztowej (oddziały posiadające Portal Świadczeniodawcy). Aplikacja cyklicznie (co pewien interwał czasowy ustawiony w opcji KSPSServices) odbiera samodzielnie raporty zwrotne. Po zaimportowaniu nowych raportów użytkownik otrzyma stosowną informację. Informacja wyświetlana jest podczas pracy w module rozliczenia tylko i wyłącznie dla użytkowników z uprawnieniami XZTVI, EPDVI.
Po uruchomieniu aplikacji należy ustawić login operatora do połączenia do PPS oraz załączyć automatyczne pobieranie raportów zwrotnych. Aplikacja korzysta z obecnej konfiguracji Komunikacji z NFZ ustawionej w aplikacji KS-PPS. Należy pamiętać o wybraniu domyślnego świadczeniodawcy (Moduł rozliczenia -> Różne -> Rejestracja świadczeniodawcy).

Offline ted

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 250
  • Pomógł? 7
Odp: 2016.00.0.0 (2016-01-11)
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 12, 2016, 19:27:28 pm »
Po aktualizacji mam kłopoty z receptami. Nie zawsze pobiera numery z puli recept i wtedy chce drukować tylko "nadruk recepty" a nie receptę na czystym blankiecie

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 416
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9457 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3291 Wiadomości
karolweksler
3199 Wiadomości
Michał Michał
3196 Wiadomości
09061303
3096 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2981 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2207 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1639 Wiadomości

Reklama

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]