collapse

Reklama






Autor Wątek: ROZWIAZANIE: Denerwujące okienko EWUŚ o szczepieniu  (Przeczytany 836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pirelli

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 92
  • Pomógł? 4
ROZWIAZANIE: Denerwujące okienko EWUŚ o szczepieniu
« dnia: Stycznia 09, 2023, 19:27:13 pm »
Jeśli kogoś denerwuje pokazujące się okno o dokonanym szczepieniu, i skutecznie utrudniające wpisywania dużej ilości danych w np. module ROZLICZENIA to jest na to rozwiązanie :

w module ADMIN znajdziemy w OPCJE: POMIN_INFO_DOD_EWUS
Zasada wpisywania wartości polega na wybraniu użytkownika a potem kodu odpowiedzi NFZ który widnieje w wyboldowany w pokazywanym komunikacie, koniecznie po przecinku bez spacji.

Opis wartości :

KWARANTANNA-COVID19 Pacjent objęty kwarantanną do dnia DD-MM-RRRR O Dodatkowa informacja o nakazie poddania się kwarantannie z powodu epidemii.
IZOLACJA DOMOWA Pacjent podlega izolacji domowej do dnia DD-MM-RRRR O Dodatkowa informacja o nakazie poddania się izolacji w warunkach domowych z powodu epidemii.
ZASWIADCZENIE-COVID Pacjentowi wystawiono zaświadczenie o szczepieniu dnia: DD-MM-RRRR I Dodatkowa informacja o zaszczepieniu pacjenta szczepieniem ochronnym przeciwko COVID-19 szczepionką, która została dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej (dawką pierwszą w przypadku szczepionek jednodawkowych lub dawką drugą w przypadku szczepionek dwudawkowych).
UKR Pacjent posiada uprawnienie do świadczeń opieki zdrowotnej na mocy Ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa I Dodatkowa informacja o zakresie świadczeń przysługujących pacjentowi na mocy Ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa


PRZYKŁAD:
uzytkownik PAWELGAWEL
wartosc ZASWIADCZENIE-COVID,UKR

Po dokonaniu zmiany dla pewności przelogowałem użytkownika. Funkcja zaczytywania ubezpieczenia działa tak jak działała poprzednio z tym wyjątkiem, że nie pokazuje się okno komunikatu.

Jeśli komuś pomogłem, proszę o kliknięcie POMÓGŁ :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2023, 19:29:37 pm wysłana przez pirelli »

Offline zukes

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 559
  • Pomógł? 11
Odp: ROZWIAZANIE: Denerwujące okienko EWUŚ o szczepieniu
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 20, 2023, 22:21:37 pm »
Zgłosiłem to Kamsoftowi jako problem. Powiedzieli mi żebym spadał. Od którejś wersji wprowadzili ograniczenie danych w okienku ale nie napisali jak to sparametryzować. Od którejś wersji można wyłączyć automat sprawdzający eWUS np. dla lekarzy. Cześć poprosiła o to.

Generalnie jakiś POZ potrzebuje to znaczy że wszyscy potrzebują


 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 36
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9327 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3183 Wiadomości
karolweksler
3090 Wiadomości
09061303
3036 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1626 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:14 - 713KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 25.

[Pokaż zapytania]