collapse

Reklama


Autor Wątek: [Rozwiązany] Otwarte połączenia do bazy podczas aktualizacji- co jest grane?  (Przeczytany 3995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ded

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Pomógł? 1
    • Uslugi informatyczne Ciechanów
Podczas aktualizacji bazy mam komunikat "Istnieją otwarte połączenia do bazy FB dla użytkowników, PPS(2)". Wszystkie końcówki mają program wyłączony, teraz wyłączyłem nawet komputery. Gdzieś znalazłem info, żeby z Panelu Sterowania wyłączyć i włączyć FB ale to nie pomaga. Restart serwera też był i to kilkukrotnie- za każdym razem to samo, nawet teraz jak wyłączyłem wszystkie kompy w sieci. Co jest grane? FB w wersji 2.5. Kiedyś nie było takich jaj a teraz nie mogę aktualizacji zrobić.

Edyta: Zamknąłem dwa procesy mające w nazwie "osos" i poleciało. Dziękują koledze Przemysław, który wspomniał o tym tutaj http://forumpps.pl/index.php?topic=2460.msg13010#msg13010
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2015, 19:53:52 pm wysłana przez ded »

Offline Winni

  • Sponsorzy Forum
  • Zaawansowany
  • *****
  • Wiadomości: 129
  • Pomógł? 2
A ja pociągnę temat dalej, bo mam ten sam problem, a przecież zatrzymywanie usługi OSOZKomunikator to obejście, a nie rozwiązanie problemu - ktoś ma jakieś pomysły dlaczego ta bestia się nie zatrzymuje podczas aktualizacji? Na komputerach współpracujących z OSOZ jaki macie tryb uruchamiania tej usługi, automatyczny czy ręczny?
DOBRY I POMOCNY CZŁOWIEK TO WŁAŚNIE JA

Offline ded

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Pomógł? 1
    • Uslugi informatyczne Ciechanów
Ten program jest tak kiepski, że ja się cieszę, że można takie problemy obejść "na około" bo nie zdziwię się jak po którejś aktualizacji tak padnie, że będę system stawiał od nowa.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 127
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]