collapse

Reklama


Autor Wątek: zmiana adresu jednostki organizacyjnej=komórki organizacyjnej  (Przeczytany 4590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
zmiana adresu jednostki organizacyjnej=komórki organizacyjnej
« dnia: Stycznia 13, 2015, 21:39:18 pm »
Witam mam poważny problem i nie wiem jak zacząć.juz poruszałam ten temat w wątku zakończonym ale ze względu na brak odp.ponawiam prośbę o pomoc.
Przenosimy optyka w inne miejsce w ramach tego samego miasta z dn.1.02.2015r..jednostka organizacyjna jest tym samym komórką organizacyjną a więc miejscem udzielania świadczeń.
jak powinnam do tego podejść?robił ktoś już coś podobnego.panie z NFZ mówią że wprowadzic w szoi zmiany a potem zapytaniem aktualizacyjnym aneksowac umowę przez NFZ-KO.Z druga częścią sobie poradzę czyli po tym jak już wygeneruję nowy profil świadczeniodawcy...tylko nie wiem jak zacząć aby zmienić ten adres.w szoi jest zakładka "zgłoszenia zmian do umowy"-czy przez tą zakładkę to zrobić czy dodawać nową jednostkę org. czy edytować ?pomocy

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: zmiana adresu jednostki organizacyjnej=komórki organizacyjnej
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 13, 2015, 22:09:05 pm »
Założyć wszystko od nowa. Jednostkę, komórkę, miejsce. Personel zakończyć w jednym miejscu i zatrudnić w drugim.

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: zmiana adresu jednostki organizacyjnej=komórki organizacyjnej
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 13, 2015, 22:31:07 pm »
bardzo dziekuje za odzew ale moge prosic jak krowie na rowie?cos robie z jednostka i komorka obecna?dezaktywowac?a ruszam ta zakladke zmiany do umowy?czy to  do mniejszych zmian sluzy?przypinam pewnie sprzet,zasoby,itd.ale co z datami?edytuje w obecnych aby je zakonczyc z dn.31.01.2014r.?

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana adresu jednostki organizacyjnej=komórki organizacyjnej
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 13, 2015, 23:06:28 pm »
Paweł pisze zakończyć, nie dezaktywować, czyli zamknąć terminarze, ustawić daty do kiedy działa itd
Edward z Kętrzyna

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: zmiana adresu jednostki organizacyjnej=komórki organizacyjnej
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 13, 2015, 23:42:10 pm »
dziękuje,już sie rozjaśnia.wpisuje własnie nową jednostkę org.i na końcu wyskakuje mi bład że jedn.org. juz istnieje.to pewnie przez to że nie zakończyłam działalności tamtej prawda?...bo termin "data rozpoczecia i zakończenia działalności" to nie wpisuje tu daty z wpisu do działalności gosp.a pewnie musze teraz dostosowac to do zmiany adresu tak??jak ktos mi na to pytanie odpowie to już z górki:)...do nastepnego problemu(pewnie do jutra:)).pozdrawiam

Offline artur

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 324
  • Pomógł? 1
  • Mazowiecki OW
Odp: zmiana adresu jednostki organizacyjnej=komórki organizacyjnej
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 05, 2015, 17:53:11 pm »
Pozwolę sobie dołączyć się od tematu, stomatolog zmienia miejsce działania gabinetu, dodałem jednostkę organizacyjną z nowym adresem, lokalizację nową, komórkę organizacyjną, i niestety stanąłem bo podczas wpisywania nie mogę odznaczyć zaznaczonego pola że "Komórka działająca poza jednostką organizacyjną". Jest ono nieaktywne. Ma ktoś pomysł czemu tak się dzieje?
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2015, 17:55:02 pm wysłana przez artur »

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana adresu jednostki organizacyjnej=komórki organizacyjnej
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 23, 2015, 11:47:07 am »
Artur jak sobie poradziłeś z polem odznaczonym "Komórka działająca poza jednostką organizacyjną", mam podobnie przy dodawaniu komórki
Edward z Kętrzyna

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana adresu jednostki organizacyjnej=komórki organizacyjnej
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 23, 2015, 20:24:30 pm »
Dziwna sprawa z tworzeniem komórki. Sprawdzałem u innych świadczeniodawców i tak na próbę próbowałem utworzyć komórkę, u każdego te pole jest domyślnie już odznaczone ptaszkiem. Myślę, że jest skopane coś na SZOI, a do informatyków się dodzwonić to łatwiej beczkę soli opitolić. Napisałem trzy e-maile na różna adresy i cisza :-(
Edward z Kętrzyna

Offline cilazapril

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1623
  • Pomógł? 128
  • Mazowiecki OW
Odp: zmiana adresu jednostki organizacyjnej=komórki organizacyjnej
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 23, 2015, 20:33:54 pm »
Miałem to samo podczas tworzenia potencjału dla optyka, informatyk z Mazowieckiego OW powiedział że tak ma być ze względu na rozporządzenie i oni tego nie odhaczają. Oferta przeszła.
Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie.

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana adresu jednostki organizacyjnej=komórki organizacyjnej
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 23, 2015, 22:41:24 pm »
Dzięki to działam, obadam co będzie
Edward z Kętrzyna

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: zmiana adresu jednostki organizacyjnej=komórki organizacyjnej
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 25, 2015, 11:21:02 am »
Dostałem odpowiedź z NFZ:"Witam, w przypadku ZPO jest to normalne zachowanie ponieważ Pana podmiot nie jest wpisany do rejestru zakładów opieki zdrowotnej - do tej pory sztucznie musiał Pan utworzyć fikcyjną jednostkę, która nigdy nie istniała w jakimkolwiek rejestrze. Jakiś czas temu SZOI został zaktualizowany pod tym kątem i obsługuje komórki, które nie są wpisane do rejestru...
Edward z Kętrzyna

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 120
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]