collapse

Reklama


Autor Wątek: Jak usunąć z SZOI błędnie wprowadzoną jednostkę organizacyjną będącą miejscem ud  (Przeczytany 1930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryszard1948

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 14
  • Pomógł? 0
Witam!!!
Dostaliśmy informację o obowiązku uzupełnienia danych dotyczących jednostek organizacyjnych z następującą Uwagą  "W procesie kontraktowania świadczeń na rok 2015 będą uwzględnianie wyłącznie komórki organizacyjne dostosowane do aktualnie obowiązującego rozporządzenia MZ oraz jednostki organizacyjne oznaczone jako miejsce udzielania świadczeń".
No i wystąpił problem czy jednostka organizacyjna jest miejscem udzielania świadczeń?? MÓJ błąd że nie poczytałem portalu
Miałem wątpliwości czy to odznaczyć( bo była uwaga że można wykonać to tylko raz), ale po rozmowie z kierowniczką odznaczyłem  zgodnie z cytowaną wyżej uwagą aby jednostka była uwzględniona w kontraktowaniu 2015 i prawdą gdyż rzeczywiście jednostka jest miejscem udzielania świadczeń.
Po odznaczeniu okazało się, że program automatycznie utworzył nową jednostkę organizacyjną z nowym numerem. Tego nie spodziewaliśmy się . Jak to naprawić???
Nie jestem specjalistą od SZOI, ale jest możliwość dezaktywacji tej jednostki ,ale znowu jest komunikat - :Dezaktywacja jednostki organizacyjnej będącej miejscem udzielania świadczeń ma na celu usunięcie błędnie wprowadzonej jednostki (miejsce udzielania świadczeń nigdy nie funkcjonowało).
 UWAGI:
Dezaktywacja jednostki będącej miejscem udzielania świadczeń spowoduje usunięcie pracy osób personelu medycznego w tym miejscu oraz wszystkich zasobów z nim powiązanych.
Sprawdziłem na razie w tej jednostce nie są podpięte osoby personelu oraz zasoby.
Niby jasne. ale mam pytanie. Czy mogę usunąć  tą jednostkę ,aby znowu nie na mieszać??
Czy  jednostka organizacyjna która była  też automatycznie powstanie??
Proszę o pomoc

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 68
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 8
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9297 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]