collapse

Reklama


Autor Wątek: zgłoszenie do umowy jednego zasobu  (Przeczytany 3219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline XMAN

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Pomógł? 2
zgłoszenie do umowy jednego zasobu
« dnia: Grudnia 20, 2013, 10:44:21 am »
Witam

Mam problem, chciałem dodac zmiane do umowy a w niej dodac tylko sprzęt w zasobie ale poszlo kilka innych zeczy ktore nie powinny isc. czy jest możliwosc zeby wysłac tylko ten jeden jedyny sprzęt w zasobie do wybranej komórki ???


z góry dziękuje za pomoc

Offline spoon667

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • Pomógł? 2
Odp: zgłoszenie do umowy jednego zasobu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 20, 2013, 12:57:06 pm »
w zgloszeniu zmiany do umowy ida wszystkie zmiany, fajnie by bylo gdyby mozna bylo sobie wybrac, dlatego trzeba tego pilnowac :P

kiedys jak zmienialem cos w dostepnosci sprzetu pod jedna umowa puscilem zmiane i luzik zatwierdzone pozytywnie a po pol roku przy zglaszaniu zmian innej umowy musialem weryfikowac wczesniejsza zmiane sprzetu ktory tez byl tam dostepny wydaje sie to troche P***NE  na pierwszy rzut oka ale jest jak najbardziej prawidlowe :P

Offline XMAN

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Pomógł? 2
Odp: zgłoszenie do umowy jednego zasobu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 20, 2013, 13:16:28 pm »
Własnie widze ze to troszke po****ne, bo w poprzednim zgłoszeniu złączyła mi się zmiana która już była wysłana i zatwierdzona i przez to moje zgłoszenie  stało rozpatrzone negatywnie. A co zrobić w takim przypadku kiedy taka zmiana jest załancza niepotrzebnie (np. już zatwierdzony przez NFZ harmonogram). w pozycjach jest wyświetlana ale było to już zgłaszane ?! można to jakoś usunąć ze zgłoszenia ???? boje się ze jak usunę coś to będę miał w du**e. interesuje mnie tylko dodanie zasobu a załanczają się zmiany z poprzedniego zgłoszenia :(


z góry dzieki za pomoc.

Offline spoon667

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • Pomógł? 2
Odp: zgłoszenie do umowy jednego zasobu
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 20, 2013, 13:43:36 pm »
jesli  chodzi np o POZ to czesto mialem poprzednio zgloszone harmonogramy podswietlone na zolto do weryfikacji (pewnie jakbym teraz robil jakas zmiane to tez by moglo cos wyskoczyc) wtedy po prostu weryfikacja i dalej dalej dalej, napisz co za umowa, moze ktos wczesniej cos tam grzebal, jesli cos bylo zmieniane na szoi bedzie sie zaciagac do zmiany

Offline XMAN

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Pomógł? 2
Odp: zgłoszenie do umowy jednego zasobu
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 20, 2013, 13:52:19 pm »
Dokładnie chodzi o POZ, zaczepiła się zmiana harm. z kwietnia ale ona juz byla zgłoszona przez zgłoszenie zmiany. a teraz dostałem negatywa bo załączona byla ta właznie zmiana.

uzasadnienie "Zmiany harmonogramów nie dokonuje sie wstecz." i "Godziny wizyt domowych i godziny pracy w gabinecie pielęgniarki poz powinny być rozdzielne. Prosze o pilna korektę. "


takie dostałem usazadnienie :(

czy pod weryfikacja kryją się jakies czynnosci ??? np. usunąc coś, czy dajac dalej dajej samo sie to zrobi ????? zgupiałem juz :( na koniec tygodnia


u jednej pielegniarki zrobila sie zmiana i zakonczyl "prace" z 17 grudnia i dodał sam harmonogram na 18 gr do konca roku. pojęcia nie mam skąd SZOI to wytrzasnoł. jak się tego pozbyc ze zgłoszenia ???
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2013, 13:58:36 pm wysłana przez XMAN »

Offline spoon667

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • Pomógł? 2
Odp: zgłoszenie do umowy jednego zasobu
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 20, 2013, 15:10:25 pm »
Dokładnie chodzi o POZ, zaczepiła się zmiana harm. z kwietnia ale ona juz byla zgłoszona przez zgłoszenie zmiany. a teraz dostałem negatywa bo załączona byla ta właznie zmiana.
sprawdz zgloszenie poprzedniej zmiany czy to napewno bylo zgloszone bo jak cos bylo przegapione to pisza ze zmian nie dokonuje sie wstecz
i "Godziny wizyt domowych i godziny pracy w gabinecie pielęgniarki poz powinny być rozdzielne. Prosze o pilna korektę. "
w zalaczniku masz jak powinien wygladac na szoi harmonogram uwzgledniajacy godziny domowe - to te 13-14
i w drugim zalaczniku jak mnie wiecej powinno wygladac wyszczegolnienie wizyt domowych w zgloszeniu (nie sugeruj sie moimi godzinami bo te sa akurat wziete na szybko)
wazne ze wizyt domowych nie zaznacza sie na szoi tylko przy zgloszeniu masz tryb pracy czy cos takiego
http://forumpps.pl/index.php?topic=5802.msg34469#msg34469
u jednej pielegniarki zrobila sie zmiana i zakonczyl "prace" z 17 grudnia i dodał sam harmonogram na 18 gr do konca roku. pojęcia nie mam skąd SZOI to wytrzasnoł. jak się tego pozbyc ze zgłoszenia ???
jesli konczy prace 17 to ten dodany przez szoi od 18 do konca roku bym poprostu wywalil

Offline kalilech

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Pomógł? 20
  • Mazowiecki OW NFZ
Odp: zgłoszenie do umowy jednego zasobu
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 20, 2013, 15:21:59 pm »
kolego  spoon667 - czy mógłbyś w swoich wypowiedziach używać polskich znaków ?

Offline XMAN

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Pomógł? 2
Odp: zgłoszenie do umowy jednego zasobu
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 20, 2013, 17:42:05 pm »
@spoon667 poszło na prv, jesli mozesz to prosze o małą podpowiedz.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 48
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9317 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3181 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]