collapse

Reklama


Autor Wątek: harmonogram  (Przeczytany 5743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sandra981

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 12
  • Pomógł? 0
harmonogram
« dnia: Października 24, 2013, 17:09:20 pm »
Witam. U mnie w województwie pojawił się komunikat Aneksowanie umów wieloletnich/ Kontraktowanie na 2014 rok weryfikacja potencjału w portalu SZOI. Więc naniosłam zmiany na szoi w harmonogramie w komórce organizacyjnej poradni. Najpierw pozamykałam wszystko: harmonogram poradni i pracowników z dniem 31.12.2013 a nowy harmonogram został otwarty z nowym pracownikiem i dodanymi godzinami z dniem 01.01.2014. i teraz bym chciała sie dowiedzieć czy jest to dobrze zrobione mimo to ze na rok 2014 nie mogę wysłać zmian do umowy ponieważ nie mamy jeszcze umów. Czy to będzie wszystko widoczne ze strony NFZ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. 

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9316
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: harmonogram
« Odpowiedź #1 dnia: Października 24, 2013, 20:05:27 pm »
Będzie. Na podstawie danych aktualnych na dzień 1 stycznia 2014 będą tworzyli nowe umowy. Po tym jak już będzie dostępna nowa umowa trzeba będzie sprawdzić czy się wszystko zgadza.

Offline sandra981

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 12
  • Pomógł? 0
Odp: harmonogram
« Odpowiedź #2 dnia: Października 24, 2013, 22:27:48 pm »
Dziękuje panie Pawle za odpowiedz. Bałam się że jak NFZ będzie przeglądać aktualizacje na szoi to zobaczy że mamy zamkniętą poradnie z dniem końca roku 2013 a nie będzie widział harmonogramu otwartego na 2014.Ok jeszcze raz dzięki za odpowiedz i pozdrawiam.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9316
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: harmonogram
« Odpowiedź #3 dnia: Października 24, 2013, 23:05:59 pm »
Jesteśmy w internecie, nie Panujemy sobie.

Offline DM2013

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 13
  • Pomógł? 0
Odp: harmonogram
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 11, 2013, 22:31:45 pm »
Witam, rownież mam pytanie dotyczące harmonogramow przy aneksowaniu. Mianowicie w mojej pracowni mam wykazywanych lekarzy i technik?w bezterminowo ale czytalam, że mimo to muszę zamknąć harmonogramy z datą 31.12.2013 i otworzyć nowe. Czy to prawda.
Drugie pytanie dotyczy pielęgniarki. Przy badania ch MR nie musimymy wykazywać pielęgniarki ale do tej pory mieliśmy taką osobę na umowie o pracęi ją wykazywaliśmy. Pani została zwolniona i teraz mamy 2 pielęgniarki na umowie zlecenia. W zeszłym roku miałam podobną sytuację i pani , kt?ra zajmowala się rozliczeniem z nfz kazała nie zgłaszała zmian przy aneksowaniu a dopiero w marcu po zakonczeniu aneksowania. Moje pytanie brzmi czy lepiej zrobić to teraz i przy aneksowaniu panią pielęgniarkę usunąć i bawić sie w dopasowanie harmonogramów pań z umów zleceń.
Serdecznie dziękuję.  Początkująca

Offline DM2013

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 13
  • Pomógł? 0
Odp: harmonogram
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 20, 2013, 10:11:53 am »
witam, mam pytanie czy czas pracy pracowni musi się idealnie pokrywać z czasem pracy lekarza i technika. Brakuje mi w 2 dniach po godzinie, czy dla nfz to może być problem

Offline gringo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 815
  • Pomógł? 22
  • Zachodniopomorski OW
Odp: harmonogram
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 20, 2013, 10:19:15 am »
Witam, rownież mam pytanie dotyczące harmonogramow przy aneksowaniu. Mianowicie w mojej pracowni mam wykazywanych lekarzy i technik?w bezterminowo ale czytalam, że mimo to muszę zamknąć harmonogramy z datą 31.12.2013 i otworzyć nowe. Czy to prawda.

Nieprawda, chyba że coś się zmieniło w tej kwestii, ale nie słyszałem. Bezterminowe harmonogramy zawsze przechodziły na kolejny rok...
Przepraszamy. Taras widokowy nieczynny. Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu!

Offline DM2013

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 13
  • Pomógł? 0
Odp: harmonogram
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 20, 2013, 10:21:29 am »
dziękuję za odpowiedź  ;D a czy mogę prosić również o odpowiedź na drugie pytanie

Offline DM2013

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 13
  • Pomógł? 0
Odp: harmonogram
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 20, 2013, 11:26:50 am »
pilnie proszę o pomoc

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 69
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 6
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9316 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3181 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]