Rozliczenia świadczeń > Unia Europejska

problem z rozliczeniem pacjenta z karta Ekuz

(1/1)

piotrek1207:
Chce rozliczyć pacjenta z karta ekuz . Wszystko po kolei wpisane czyli wpisany jako pacjent raz z pesel naszym drugi raz bez pesela tylko na podstawie przepisów o koordynacji  wpisując adres  w Polsce i w w niemczech przy. na karcie pacjenta przy dodaniu świadczenia w pozycji uprawnienia dodałam kartę ubezpieczenia zdrowotnego z numerem karty ekuz i dodają to jako podstawę ubezpieczenia. Odrzuca mi na poziomie importu jako niedozwolony tytuł uprawnien

PiotrSz:
Zobacz czy na pierwszej zakładce danych pacjenta masz coś w Ubezpieczenie pacjenta
Jeżeli nie to AF2 Dodaj i tam wybierz Podstawę UBEZPIECZONY NA PODSTAWIE PRZEPISÓW O KOORDYNACJI
i jako dokument uprawniający wybierz wpisany wcześniej EKUZ

Pozdrawiam

przemyslaw.zelek:

--- Cytat: piotrek1207 w Grudnia 02, 2013, 11:03:37 am ---Chce rozliczyć pacjenta z karta ekuz . Wszystko po kolei wpisane czyli wpisany jako pacjent raz z pesel naszym drugi raz bez pesela tylko na podstawie przepisów o koordynacji  wpisując adres  w Polsce i w w niemczech przy. na karcie pacjenta przy dodaniu świadczenia w pozycji uprawnienia dodałam kartę ubezpieczenia zdrowotnego z numerem karty ekuz i dodają to jako podstawę ubezpieczenia. Odrzuca mi na poziomie importu jako niedozwolony tytuł uprawnien

--- Koniec cytatu ---
Wydaje mi się, że tu leży pies pogrzebany. Nie kartę ubezpieczenia zdrowotnego ale kartę EKUZ - chyba, że w opisie jest zwykłe przejęzyczenie.

--
pozdrawiam
Przemek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej