Pozostałe problemy > Problemy ogólne

Kontraktowanie a harmonogramy pracy w REH - Fizjoterapia

(1/2) > >>

PoX:
Problem powstał w momencie wprowadzenia w naszej przychodni REH Fizjoterapii rotacji w pracy fizjoterapeutów. Kuj-Pom NFZ wymaga dziennego harmonogramu pracy fizjoterapeutów,  ale jak go stworzyć skoro oni co miesiąc się rotują na stanowiskach i pracują raz do południa raz po południu. Przecież co miesiąc nie będę zgłaszał zmian do umowy. Pani w  NFZ odpowiedziała bardzo kompetentnie cyt: " Nie mam pojęcia" :-[  Jak to u was jest rozwiązane?

Paweł:
Wiesz jak jest. U mnie to norma, że są robione zgłoszenia zmian co miesiąc. Urlopy, zwolnienia, zamiany. Miesięcznie dziesiątki zmian.

PoX:
Urlopy , zwolnienia - to rozumiem ale przecież to chore żeby co miesiąc a nawet co tydzień ( bo i tak się zdarza w sanatorium gdzie mamy bazę zabiegową dla wszystkich a nie tylko dla Fizjo AMB) zgłaszać rotacje (nowe harmonogramy pracy) pracowników.

mpi:
Niestety, ale NFZ zamiast dostosowywać system informatyczny do rzeczywistości robi odwrotnie - czyli dostosowuje rzeczywistość do systemu informatycznego i dlatego albo chcąc być w zgodzie z umową będziesz zgłaszał zmiany co tydzień/miesiąc albo uznasz to za chore narażając się na karę :)

PoX:
Na razie zostawię wszytko po staremu, wydaje mi się ( z dużym naciskiem na "wydaje") najważniejsze że mam pełne "obłożenie " godz. pracy Przychodni pracownikami - nie tak jak po nagonce na lekarzy w kuj-pom okazało się że harmonogramy pracy mieli do 18:00 a o 15:00 nie było nikawo w poradni  :P , jedynym zgrzytem będzie to, że zamiast "Kowalskiego" będzie "Malinowski" na stanowisku pracy ale za to raczej głowy mi nie urwą , w końcu pacjent obsłużony jest
 - najwyżej po kontroli grzecznie zacznę wstawiać harmonogramy  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej