collapse

Reklama


Autor Wątek: korekta ,korekta  (Przeczytany 2310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elawitkowska

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Pomógł? 0
korekta ,korekta
« dnia: Czerwca 04, 2013, 21:26:19 pm »
Witam , jak wcześniej pisałam mam korekty do stycznia i lutego , pousuwałam świadczenia , wszystko wydawało się być  dobrze sprawdziłam wszystkie błędy na portalu poznikały , włączyłam naliczanie ,a tu znowu korekta za świadczenia ,które pousuwałam w styczniu . jak mogę usunąć świadczenia które są już usunięte?

Offline jareck_i

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Pomógł? 0
  • NFZ - działa dziś czy też nie :) OW Warszawa
Odp: korekta ,korekta
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 05, 2013, 09:03:22 am »
Jaki OW .

Offline gringo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 815
  • Pomógł? 22
  • Zachodniopomorski OW
Odp: korekta ,korekta
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 05, 2013, 10:04:52 am »
Witam , jak wcześniej pisałam mam korekty do stycznia i lutego , pousuwałam świadczenia , wszystko wydawało się być  dobrze sprawdziłam wszystkie błędy na portalu poznikały , włączyłam naliczanie ,a tu znowu korekta za świadczenia ,które pousuwałam w styczniu . jak mogę usunąć świadczenia które są już usunięte?

Hmm, jeżeli przez korektę rozumiesz tylko usunięcie świadczeń, to wszystko jest ok.
Coś co było zapłacone, zostało usunięte i jest korekta na minus. Jeżeli ponownie wyślesz te pozycje w poprawionej wersji, powinna być korekta na plus. Naturalnie wcześnie OW musi zatwierdzić rachunki na minus, inaczej kolejne na plus nie przejdą.
Przepraszamy. Taras widokowy nieczynny. Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu!

Offline elawitkowska

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Pomógł? 0
Odp: korekta ,korekta
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 05, 2013, 15:48:21 pm »
Już to zrobiłam ,ale mam świadczenie rozliczone , które nie mogę usunąć  u mnie jest usunięte , chciałam poprawić ,ale mi pisze że zostało już skorygowane / błąd jest w datach / nie mogę tego otworzyć
    oddział dolnośląski

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 173
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]