collapse

Reklama


Autor Wątek: KS-PPS, KS-SOMED -od A do Z,wdrożenie,serwis, EDM, szkolenia, rozliczenie z NFZ.  (Przeczytany 13411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ekspert1

  • Moderator
  • Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 174
  • Pomógł? 13
Witam,
Poniżej przedstawiam zakres działania:

Konfiguracja i wdrożenie oprogramowania KS-PPS oraz KS-SOMED:

- Analiza przed wdrożeniowa, pomoc w zakupie licencji na oprogramowanie KAMSOFTU i oprogramowania antywirusowego, a także sprzętu komputerowego.
- Instalacja oprogramowania na serwerze i komputerach klienckich, instalacja bazy danej oracle, Firebird, Mysql.
- Konfiguracja oprogramowania według życzenia, dopasowanie do potrzeb użytkownika.
- Wdrażanie nowych funkcjonalności, takich jak: (Elektroniczna dokumentacja medyczna, internetowa rejestracja pacjentów, zwrotne wyniki badań w programie, podpis        elektroniczny, tworzenie nowych formularzy i wiele wiele innych.
- Opieka nad serwerem i bazą danych,
- Aktualizowanie programów KS-PPS, KS-SOMED, oprogramowania aptecznego, systemu operacyjnego i bazy danych,
- Instalacja dodatkowych stanowisk
- Zarządzanie uprawnieniami użytkowników
- Automatyczne kopie bazy danych
- Rozwiązywanie napotkanych problemów z bazą danych, programem, czy też z NFZ
- szkolenie personelu.

Rozliczenia z NFZ

- Pełne rozliczenie  z NFZ na portalu SZOI oraz na Portalu Świadczeniodawcy(AOS, POZ, zaopatrzenie medyczne itp.)
- Zarządzanie potencjałem (personel medyczny, harmonogramy pracy, zasoby, cesje, przekazanie potencjału itp.)
- Systemy: EWUŚ, DILO, AP-KOLCE, SNRL (pule recept), KO (konkurs ofert)

     Zgłoszenie może być jednorazowe bądź też jest możliwość ciągłej pomocy/serwisu na podstawie umowy serwisowej i stałej opłacie miesięcznej. Oznacza to że w każdej chwili,gdy zaistnieje potrzeba pomocy, pojawi się jakiś problem, służę  do Państwa dyspozycji.Pomogę  telefonicznie, zdalnie  bądź osobiście jeżeli zaistnieje taka potrzeba. W razie pytań proszę o kontakt. Moja siedziba znajduję się w województwie świętokrzyskim, w Kielcach, natomiast za pomocą połączenie zdalnego mogę działać na obszarze Polski (sprawdzone rozwiązanie). W razie potrzeby mogę również dojechać na miejsce.

Mail do mnie:
nfzrozliczenia@op.pl bądź kontakt przez forumpps.pl
W przypadku pytań proszę pisać, można zostawić nr telefonu, na pewno oddzwonie.

Pozdrawiam,
Krzysztof.
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2017, 13:31:20 pm wysłana przez ekspert1 »
Jeżeli pomogłem, kliknij 'Pomógł'.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 81
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 5
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]