Problemy z aplikacjami > Pozostałe aplikacje

DrEryk vs SOMED vs mMedica (Infomedica) 2013

(1/7) > >>

Goodi:
Witam wszystkich po latach.

Mam prośbę do użytkowników zwłaszcza drEryka, chociaż pewnie nie obejdzie się bez znajomości Someda, o opinie i porównanie tych dwóch systemów (minusy i plusy, szczególnie drEryka, bo Somed znam). Jeden z moich klientów chce wdrożyć oprogramowanie w sieci 15-stanowiskowej i mamy obaj dylemat. Lekarze naciskają na drEryka, co mnie nie dziwi, ale przejście na ten soft, zupełnie mi obcy, zwłaszcza kiedy w Somedzie sporo rzeczy problematycznych mogę zrobić bezpośrednio na bazie, pachnie kłopotami.
Jak aktualnie wygląda praca obsługanta w drEryku? Czy są nadal problemy z rozliczeniami, naprawami problemów z NFZ i nie tylko, a jeśli tak, to do jakiego stopnia? Czy rzeczywiście warto przestawiać rejestrację, która pracuje na Somedzie żebym nie skłamał, ale co najmniej 8 lat (o obsłudze technicznej przez wrodzoną skromność nie wspomnę) na coś, co będzie wygodne dla lekarzy?

===EDIT===
drEryk odpadł w przedbiegach. W związku z powyższym proszę o opinie osoby znające i mogące porównać SOmed i mMedicę (lub Infomedicę).

===END OF EDIT===

Pozdrawiam i dziękuję za opinie

maciejj:
witam,

Klientowi znajomy polecał dr.Eryka. Ten się napalił i zaprosił partnera Erykpolu na spotkanie. Zadałem kilka pytań, jednak już po pierwszym było jasne, że zostaje Somed - baza wyłącznie Firebird.
15 stanowisk, to jak sądzę Oralce i tu masz problem podstawowy, bo Eryk to tylko Firebird. I w tym momencie przestałem w zasadzie słuchać zachwalań przedstawicieli Erykpolu. Od czasu prezentacji już się nie odezwali (mieli kilka spraw obgadać z producentem, ale jest cisza)

maciek777:
Do mnie raz przyjechał przedstawiciel Dr Eryka, ale nie miałem zbytnio czasu, więc jak chciałem później umówić spotkanie to ok przyjedzie ale na mój koszt ::) ;) no bez jaj...

Panek:
DrEryk działa płynnie do 50 stanowisk lekarskich pracujących jednocześnie.

maciekk777 - wydaję mi się, że jak się nie ma czasu to się dzwoni i przekłada spotkanie na inny termin, ktoś jedzie traci czas, paliwo a potem okazuję się że przyjechał na marne...

Manioo SE:

--- Cytat: Goodi w Marca 04, 2013, 23:38:53 pm ---Witam wszystkich po latach.

Mam prośbę do użytkowników zwłaszcza drEryka, chociaż pewnie nie obejdzie się bez znajomości Someda, o opinie i porównanie tych dwóch systemów (minusy i plusy, szczególnie drEryka, bo Somed znam). Jeden z moich klientów chce wdrożyć oprogramowanie w sieci 15-stanowiskowej i mamy obaj dylemat. Lekarze naciskają na drEryka, co mnie nie dziwi, ale przejście na ten soft, zupełnie mi obcy, zwłaszcza kiedy w Somedzie sporo rzeczy problematycznych mogę zrobić bezpośrednio na bazie, pachnie kłopotami.
Jak aktualnie wygląda praca obsługanta w drEryku? Czy są nadal problemy z rozliczeniami, naprawami problemów z NFZ i nie tylko, a jeśli tak, to do jakiego stopnia? Czy rzeczywiście warto przestawiać rejestrację, która pracuje na Somedzie żebym nie skłamał, ale co najmniej 8 lat (o obsłudze technicznej przez wrodzoną skromność nie wspomnę) na coś, co będzie wygodne dla lekarzy?

Pozdrawiam i dziękuję za opinie

--- Koniec cytatu ---

Program ma być wygodny dla lekarzy
w koncu to oni go kupuja i oni na nim pracuja
od czterech lat pracuje z drErykiem, rejestratorki i lekarze są zadowoleni
rozliczam bez problemow poz

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej