collapse

Reklama


Autor Wątek: prowadzanie do modułu POZ  (Przeczytany 5807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: prowadzanie do modułu POZ
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 17, 2013, 07:55:14 am »
jeżeli rejestrujesz wizyty tylko aby je wysłać w sprawozdaniu to jest OK, ale jak chcesz jeszcze robić opis wizyty (wywiad, badanie i rozpoznanie) itd to WIZYTA>>>REJESTRACJA>>>OBSŁUŻ
Edward z Kętrzyna

Offline miszol

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Pomógł? 32
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: prowadzanie do modułu POZ
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 24, 2013, 13:39:28 pm »
Dzień dobry!
Od dawna wprowadzam usługi poz (głównie lekarz) przez moduł Rozliczenia. Czy wprowadzanie ich przez moduł POZ jest łatwiejsze, szybsze? Jeśli tak, to czy znajdę gdzieś na forum instrukcję krok po kroku, gdyż nigdy do tej pory nie korzystałem z modułu POZ.
Jeżeli tylko wprowadzanie to moduł POZ->Lekarz POZ- wybierasz typ porady i lecisz (kolejna porada to F2) - potestuj na testowej bazie i zobaczysz że idzie zdecydowanie szybciej niż w module rozliczenia, przynajmniej szybciej to idzie u mnie Paniom w rejestracji :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2013, 14:26:41 pm wysłana przez miszol »

Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3279
  • Pomógł? 108
Odp: prowadzanie do modułu POZ
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 27, 2013, 10:33:04 am »
Jeżeli mówimy tylko o wprowadzaniu świadczeń z POZ to ja polecam 2 ścieżki.
1)
Jeżeli świadczenia są wpisywane po fakcie (np u mnie na nocce przez pielęgniarkę ambulatorium za cały dzień) to polecam moduł POZ
2)
Jeżeli pacjentów rejestruje przed wizytą pielęgniarka (czy też jakaś rejestracja) a później lekarz na komputerze ma ich dalej "obsłużyć"
to polecam tak jak kolega powyżej, najpierw Terminarz (rejestracja) a potem Wizyta (lekarz)
Moduł Wizyta jest przygotowany specjalnie pod lekarza gdzie wybiera tylko z listy swoich pacjentów na dany dzień (jeżeli rejestracja poprawnie zarejestruje)
i leci uproszczoną ścieżką z wywiadami, skierowaniami, receptami itp przy okazji wypełniając dane niezbędne do rozliczenia z NFZ.

pozdrawiam

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 182
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9315 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]