Aplikacje NFZ > EWUŚ

Ewuś - dyskusja

<< < (2/67) > >>

mpi:
Słuchaj urzędników w NFZ a zwłaszcza w delegaturach dalej to świetnie na tym wyjdziesz.
Swoją drogą to naprawdę mnie dziwi, że nie ma na coś takiego kary...

Paweł:
A później jak człowiek zadzwoni to nikt się nie przyzna, że coś takiego mówił. W telefonie będzie słychać jak bezradnie rozkładają ręce z tekstem "No cóż można poradzić. To Pana obowiązek był sprawdzać przy każdej wizycie. Mówili przecież o tym na szkoleniu".

matti.tm:

--- Cytat: marzan w Stycznia 06, 2013, 18:17:58 pm ---
--- Cytat: matti.tm w Stycznia 06, 2013, 14:57:00 pm ---
Kamsoft "DYMA"? No cóż, moim zdaniem nie "dyma", tylko korzysta z okazji na zarobienie pieniędzy, bo dlaczego miałby tego nie robić? To nie jest organizacja charytatywna czy non-profit. Dlaczego nie pozwolił na ręczne wklepanie kodów autoryzacji? Bo tak im się podoba i już. :) Umówmy się: przy kwotach, na które wystawiane są w PPSach rachunki do NFZtu koszty samego programu to i tak psie pieniądze.


--- Koniec cytatu ---

 kto Ci dał prawo zaglądania innym do kieszeni i oceniania kogo na co stać i kto ma ile płacić ?

przykładowo: kontrakt logopedy z NFZ za 3,2 tys brutto m-c to są wielkie pieniądze ?
 i dlatego ma płacić drożej za PPS plus wprowadzenie stu kodów potwierdzeń w miesiącu ?
taką ilość można by śmiało wprowadzać ręcznie

--- Koniec cytatu ---

Mam takie samo prawo oceny rzeczywistości jak każdy inny. Możesz się z tym zgadzać bądź nie.

3,2tys brutto to rzeczywiście niewiele. Znałem kiedyś stomatologa, który miał podobny kontrakt (może nieco większy) i mawiał, "panie, co to za pieniądze. Szkoda w ogóle zachodu."

A jeśli komuś PPS jest za drogi lub nie podoba się mu polityka Kamsoftu - zawsze może poszukać lepszego i tańszego programu innej firmy, na przykład takiego, w którym można ręcznie wprowadzać kody. A jako ostateczność zawsze pozostaje rozwiązanie całkowicie bezpłatne i wolne od wszelkich ograniczeń (acz niewygodne) - edytor tekstu na linuxie.

PiotrSz:
Master Password Changer - level 10
6:35 rano - zmiana haseł dla 10 kont w ok 10 minut ..

szlag by ich #@$$#@%

pozdrawiam

jawala:
No właśnie hasła, zmieniam hasło na jednym kompie z inny ip, podaję je przez telefon rejestratorce w przychodni, a ona nie może się zalogować, ja oczywiście już wylogowany jestem w tym momencie. Czy serwer nie pozwala na wejścia w krótkim czasie z różnych ip? też tak macie ? zdarza mi się to przy każdej zmianie hasła, po kilku godzinach hasło załapuje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej