Aplikacje NFZ > EWUŚ

Ewuś - dyskusja

(1/67) > >>

Paweł:
Tutaj wylewamy swoje żale i zadajemy pytania.

Manioo SE:

--- Cytat: matti.tm w Stycznia 06, 2013, 14:57:00 pm ---
Kamsoft "DYMA"? No cóż, moim zdaniem nie "dyma", tylko korzysta z okazji na zarobienie pieniędzy, bo dlaczego miałby tego nie robić? To nie jest organizacja charytatywna czy non-profit. Dlaczego nie pozwolił na ręczne wklepanie kodów autoryzacji? Bo tak im się podoba i już. :) Umówmy się: przy kwotach, na które wystawiane są w PPSach rachunki do NFZtu koszty samego programu to i tak psie pieniądze.


--- Koniec cytatu ---

 kto Ci dał prawo zaglądania innym do kieszeni i oceniania kogo na co stać i kto ma ile płacić ?

przykładowo: kontrakt logopedy z NFZ za 3,2 tys brutto m-c to są wielkie pieniądze ?
 i dlatego ma płacić drożej za PPS plus wprowadzenie stu kodów potwierdzeń w miesiącu ?
taką ilość można by śmiało wprowadzać ręcznie

devgron:
No i dobra dziś mam pierwszego pacjenta którego ewunia nie potwierdza. Podaje w takim razie Panu do podpisu oświadczenie tak? I tak przez kolejne 21 dni?

Paweł:
Albo dokument ubezpieczenia pokrywający swoją ważnością cały pobyt.

lexus30:
Mnie nurtuje jedna sprawa. Mam położną i pielęgniarki POZ w-g stawki kapitacyjnej, z tego co wcześniej wyczytałem deklaracji(pacjenta) nie potwierdzam w Ewuś przynajmniej na razie, natomiast pacjenta któremu wykonane zostały świadczenia wysyłane raportem wykonanych świadczeń ambulatoryjnych i szpitalnych muszę potwierdzać w Ewuś i tu pojawiają się rozbieżności - na forum można wyczytać, żeby potwierdzać takiego pacjenta przy każdej wizycie a w Delegaturze w Kaliszu podobno powiedziano, że przy pierwszej wizycie w miesiącu należy potwierdzić później przy kolejnych wykonywanych w tym miesiącu już nie. Więc jak to w końcu jest.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej