Aplikacje NFZ > SZOI

Zgłoszenie zmiany do umowy POZ 2013

(1/9) > >>

mpi:
Czy ktoś próbował już robić zgłoszenie zmiany do umowy w POZ na 2013 rok?
W zgłoszeniu pojawiły się pozycje ze wszystkimi pozycjami tzn. nie ma tak do tej pory tylko świadczenia lekarza poz, a dodatkowo są jeszcze pozostałe pozycje np. świadczenia lekarz poz w ramach realizacji profilaktyki chuk, świadczenia dla pacjentów z innych ow itd. Podobnie jest z pielęgniarką i położną.
Harmonogramy, sprzęt, personel itd są wypełnione tylko dla tych "głównych" pozycji. SZOI burzy się o brak harmonogramu miejsca dla tych dodatkowych pozycji. Czy oprócz tego uzupełniacie personel w tych punktach? No bo jak to będzie później przy weryfikacji usług (np. pacjenci z innych OW, pacjenci unijni) jeśli nie ma personelu?

m.rozumek:
Ja zrobiłam takie zgłoszenie i już wysłałam, ale u mnie wszystko wyglądało jak w 2012 roku (Mazowieckie)... :(

Manioo SE:
zrobiłem próbne podejście do POZ na 2013
bo mam 2 takie aneksy do zrobienia
ale wycofałem się z tego, bo tak jak u mpi szoi wola harmonogramow do pozostałych pozycji umowy
jak znam życie potem pewnie bedzie ciągle coś wołal
a to personel
a potem jeszcze harmonogramy personelu itp i td
k a s z a n a

a Pani dzwoniła żeby aneksem weszły tylko nr seryjne ekg

mpi:

--- Cytat: m.rozumek w Stycznia 05, 2013, 16:05:51 pm ---Ja zrobiłam takie zgłoszenie i już wysłałam, ale u mnie wszystko wyglądało jak w 2012 roku (Mazowieckie)... :(

--- Koniec cytatu ---

tzn miałaś tylko te główne pozycje:
świadczenia lekarza poz
świadczenia pielęgniarki poz
świadczenia położnej poz
i nic więcej?

a jaką masz wersję SZOI?

chyba że to nieumiejętność przy kopiowaniu umów?

m.rozumek:
Mam już nową umowę, miałam tylko pozycje główne które wymieniłeś. Chętnie bym na to popatrzyła, żeby Ci dokładnie powiedzieć, ale...
https://szoi.nfz-warszawa.pl/ap-mzwi/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej