collapse

Reklama


Autor Wątek: Aneksowanie umów wieloletnich 2013  (Przeczytany 21448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Malutka33

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Pomógł? 0
Odp: Aneksowanie umów wieloletnich 2013
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 10, 2013, 17:50:50 pm »
Dzisiaj otrzymałam upragnioną umowę POZ świadczenia piel.szkolnej i zamiast radości szok.Dodzwonić się do NFZ tradycyjnie nie dało rady.Miałam umowę wieloletnią,ale z powodu rozwoju firmy(od stycznia dodatkowi pracownicy i szkoły) zgodnie z wytycznymi dokonałam w SZOi aktualizacji potencjału.Wysłałam normalną ofertę papier+plik  w terminie do Funduszu.Odbiór za potwierdzeniem i co?Dziś dostałam umowę ,która nie uwzględnia  tych zmian.Stare placówki,stare harmonogramy i brak nowych pracowników.Co robić odsyłać taką umowę(czas leci listy POZ do 16). Czy powodem może być nie zgłoszenie w SZOi zmian do umowy,ale zrobiłam normalną kompletną ofertę.Co robić ,remonty rozpoczęte pracownicy stawiają się do pracy -umowa stara.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aneksowanie umów wieloletnich 2013
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 10, 2013, 17:52:38 pm »
Zrobić zgłoszenie zmiany do umowy i dodać tak ja być.

Offline Malutka33

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Pomógł? 0
Odp: Aneksowanie umów wieloletnich 2013
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 10, 2013, 17:56:06 pm »
Dzięki tak zrobię,ale czy zagubili ofertę czy nie chce im się czytać-brak słów :o

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aneksowanie umów wieloletnich 2013
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 10, 2013, 17:59:54 pm »
Skopiowali starą umowę i teraz twierdzą, że było źle na SZOI zrobione. Myślę, że dużo ludzi tak ma :) Umowy bez personelu, bez wprowadzonych zmian. Nam kazali zmieniać w SZOI i napisać oświadczenie, że zmieniliśmy. Nic to nie dało - twierdzili, że nie ma personelu bo są daty do 31.12.2012.

Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3279
  • Pomógł? 108
Odp: Aneksowanie umów wieloletnich 2013
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 10, 2013, 18:04:24 pm »
Co OW to inna instrukcja korzystania z piaskownicy ;-)
U nas mówili, żeby nie robić zmian w Portalu Potencjału (zresztą Portal nie był gotowy na wprowadzanie tych zmian..)
Poaktualizowaliśmy tylko harmonogramy i personel (akurat te komórki które są kontraktowane się nie zmieniały)
i mamy to w nowej umowie

Jaja zaczną się dopiero teraz bo wzywają wreszcie du uzupełniania zmian
http://www.nfz-krakow.pl/index.php?com=komunikaty&id=1727

Tylko jak tu np przenieść jedną komórkę organizacyjną pomiędzy dwoma jednostkami (i przedsiebiorstwami..) w ramach tego samego świadczeniodawcy i tej samej lokalizacji..
Do tego musimy pododawać wreszcie te nieszczęsne gabinety zabiegowe jako osobne komórki (no bo przecież stare wpisy w komórce, że ma zabiegowy i w zasobach, że jest zabiegowy to za mało.. ;-)

pozdrawiam

Offline Malutka33

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Pomógł? 0
Odp: Aneksowanie umów wieloletnich 2013
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 10, 2013, 18:11:27 pm »
To po kiego to ślęczenie nad SZOi po nocach :-\ uzupełnianie jak to zlewają.Najgorsze ,że nie wiem jak zrobić zmianę ,żeby uwzględniła nowe szkoły i pracowników.Ta ,którą zrobiłam uwzględniła tylko zmiany w harmonogramach "starych" pracowników i szkół.Tak jakby nie widział nowych porażka,chyba wyślę kogo po browara :P

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Aneksowanie umów wieloletnich 2013
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 10, 2013, 21:08:19 pm »
Ja miałem w tamtym roku w dwóch przychodniach rozbicie gabinetu pielęgniarki i położnej na dwa odrębne gabinety. Pani w NFZ mnie usilnie namawiała, że na koniec roku (listopad) to nie warto, i zrobię to przy okazji składania wniosków na 2013 rok. Spytałem ją "a jeśli będzie kopiowanie umów?" a ona "a może nie będzie?". W każdym razie postanowiłem na swoim i dzięki temu mam teraz dobre umowy (już po zmianach).

Do tego musimy pododawać wreszcie te nieszczęsne gabinety zabiegowe jako osobne komórki (no bo przecież stare wpisy w komórce, że ma zabiegowy i w zasobach, że jest zabiegowy to za mało.. ;-)

Ale jak wykażesz gabinet zabiegowy? Możesz go mieć w strukturze ale do umowy raczej nie wejdzie jeśli żaden zakres świadczeń nie będzie do niego podpięty.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 102
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 30.

[Pokaż zapytania]