Problemy z aplikacjami > KS-PPS

Przeniesienie deklaracji POZ z mMedica do KSPPS

(1/2) > >>

optix:
Witam
potrzebuje przenieść deklaracje POZ z programu mMedica do KSPPS firebird. Proszę o informacje czy można to zrobić i jak.Czy eksport do Excela z mMedici wchodzi w grę czy tylko pozostaje sposób na poziomie bazy eksportu tabel. Proszę o wszelkie informacje jak tego dokonać
Pozdrawiam

PiotrSz:
PPS bez problemu zaimportuje deklaracje z XLSa lub CSV
na podstawie szablonu który jest w katalogu INFO/deklaracje.xls

a czy/jak wydobyć deklaracje z mMedica to nie wiem czy Ci ktoś na tym forum odpowie .. u nas większość to "specjaliści" od PPSa

możesz spróbować poczytać/popisać na forum Dolnośląskiego OW NFZ
http://forum.nfz-wroclaw.pl
tam jest sporo mądrych ludzi od mMedica

pozdrawiam

optix:
witam
przygotowałem plik deklaracji do zaimportowania według szablonu Kamsoft.Podczas importu pokazuje się błąd Nie udało się otworzyć pliku xls.Opis > Nieprawidłowy ciąg klasy. Zrobiłem test na pliku deklaracji wyeksportowany z KSPPS deklaracje do xls (puste co prawda) i chciałem go ponownie zaimportować pokazał się ten sam błąd. W czym tkwi problem ?.Proszę o pomoc
Pozdrawiam

PiotrSz:

--- Cytat: optix w Marca 21, 2012, 08:04:26 am ---witam
przygotowałem plik deklaracji do zaimportowania według szablonu Kamsoft.Podczas importu pokazuje się błąd Nie udało się otworzyć pliku xls.Opis > Nieprawidłowy ciąg klasy. Zrobiłem test na pliku deklaracji wyeksportowany z KSPPS deklaracje do xls (puste co prawda) i chciałem go ponownie zaimportować pokazał się ten sam błąd. W czym tkwi problem ?.Proszę o pomoc
Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

a masz zainstalowanego MS Offica na tym kompie na którym chcesz importować/exportować do xls ?
jak nie to rób to przez plik csv

pozdrawiam

optix:
witam
na kompie na którym chce zaimportować plik xls nie mam Offica tylko oppen offica.Zaczełem eksportować do pliku csv. Podczas importu otrzymuje błąd że nie ma miejsa złożenia deklaracji.Uzupełniłem to wpisując nazwę miejscowości i tu pojawia się kolejny błąd po pierwsze w ten rekord wpisujemy max 10 znaków więc podałem 10 znaków otrzymałem kolejny błąd 

Dynamic SQL Error SQL error code = -206 Column unknown SKAMIENICA At line 1, column 47 Column does not belong to referenced table Error

W pliku przykładowym kamsoft ta kolumna jest nie obowiązków i nie ma opisu co tu ma być wpisane.Proszę o pomoc co wpisać w kolumnie Miejsce złożenia deklaracji

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej