Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2011/2012

oferta wysłana pocztą a data otwarcia ofert

(1/2) > >>

cetrzy:
Mam następujaca sytuacje: termin składania ofert upłynął 3 lutego - piątek  a otwarcie ofert 6 lutego - poniedziałek. W takim razie w jaki sposób skorzystac z prawa jakie przysługuje świadczeniodawcy i wysłać ofertę pocztą 3 lutego i (dokonac jak dla mnie niemożliwego) sprawić żeby oferta wpłynęla do funduszu przynajmniej na dzień przed otwarciem ofert???

skopczyp:


kurier

cetrzy:
ok, kurier,  ale co w przypadku kiedy oferta zostanie wysłana kurierem tego 3 lutego czyli w terminie ale juz po godzinach pracy oddziału (a wyslac można do północy) więc pierwszy możłiwy i najwcześniejszy termin jej dostarczenia do poniedziałek 6 lutego czyli dzień otwarcia ofert???

wojciech.re:

--- Cytat: cetrzy w Lutego 07, 2012, 15:22:49 pm ---więc pierwszy możłiwy i najwcześniejszy termin jej dostarczenia do poniedziałek 6 lutego czyli dzień otwarcia ofert???

--- Koniec cytatu ---

nie bardzo rozumiem dlaczego tak się dziwisz ?
przecież w NFZ to norma. Na przełomie kilku lat zdarzyło się to już kilkukrotnie.
Funduszu to nie interesuje że paczka może nie dotrzeć - jeżeli masz obawy pozostaje Ci naładować akumulator i w drogę ...

skopczyp:
 
przeoczyłem że pisałeś o weekendzie

myślę że masz podstawę do protestu jak ci odrzucą

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej