Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2011/2012

Obliczenie ceny za punkt na AOS na podstawie wzorów

(1/4) > >>

karington:
Witam serdecznie,

Czy mógłbym prosić o pomoc przy obliczeniu ceny za punkt na AOS.
Nie mam za bardzo pojęcia w jaki sposób po podstawiać dane do wzorów z zarządzeń Prezesa NFZ,  054_2011_DSOZ_zal_1 i  054_2011_DSOZ_zal_2.

Wiem, że dane należy podliczyć z tabeli z zarządzenia 082_2011_DSOZ_zal

Bardzo prosiłbym o pomoc przy obliczeniu i przy podstawieniu danych do wzorów.

Cena sugerowana przez WOW NFZ to 9,20zł

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

skopczyp:

A po co chcesz liczyć cenę za punkt ?

Masz podaną "sugerowaną" przez NFZ i to myślę jest to co potrzebujesz.

Zarz. 54  podaje wzory do oceny całej oferty. Cena w ofercie może mieć wpływ na sumę uzyskanych punktów ale do ceny dochodzą jeszcze pkt. za spełnienie wymagań dodatkowych



krzysiek1981:
Ja obliczałem tak:
- na godzinę - 3 pacjentki - liczba punktów za każdą pacjentkę 6 = 18 pkt/h
 i to przemnożyłem przez liczbę godzin pracy na miesiąc i wyszło mi ok. 4000 tys. pkt a i tak NFZ na negocjacjach opciął mi ponad 1000 pkt.

karington:
Witaj skopczyp,

Widzisz problem w tym, że dałem tą sugerowaną cenę czyli 9,20zł na AOS świadczenia w zakresie logopedii i nie dostaliśmy kontraktu.
Podobno zaważyła cena za punkt.
Nikt w naszym powiecie nie dostał kontraktu na logopedię, a nasza placówka miała go od 2005 roku.

Możesz mi pomóc i podpowiedzieć co prócz odwołania, które i tak pewnie skończy się komentarzem "bez zasadne" mógłbym jeszcze zrobić aby wywalczyć ponownie ten kontrakt?

Z góry dzięki za każdą wskazówkę
Pozdrawiam

P.s. Dzięki krzysiek1981 za odpowiedź i za wskazówkę w jaki sposób to obliczasz.

koderka:
A dostępność była 12 godzinna ze spełnieniem warunku rano i popołudnie? Jeżeli chodzi o cenę i chciałbyś wyciągnąć maxa przy ocenie oferty to musi ona być pomniejszona o 0,9 ceny oczekiwanej - za to przy ocenie przez NFZ dostaje sie 20pkt.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej