Aplikacje NFZ > SIMP

Rachunek w SIMP

(1/1)

LilkaD:
Witam,
W oczekiwaniu na zwiększenie kontraktu, z powodu wstępnej odmowy, mam pytania o rachunek:
Czy można w SIMP-ie wystawić 2 rachunki za październik?
Pierwszy będzie do limitu, na 4 punkty ;)
Jeśli nie, czy dane z października doliczą się automatycznie do listopadowego rachunku?

Kamil:

--- Cytat: LilkaD w Listopada 20, 2011, 13:06:05 pm ---Czy można w SIMP-ie wystawić 2 rachunki za październik?

--- Koniec cytatu ---

Nie można. 2 rachunki można wystawić tylko za ostatni miesiąc obowiązywania umowy.


--- Cytat: LilkaD w Listopada 20, 2011, 13:06:05 pm ---Jeśli nie, czy dane z października doliczą się automatycznie do listopadowego rachunku?

--- Koniec cytatu ---

Tak.

pozdr,
kk

Kasiaaa:
Witam,
Czy ktoś z Was wystawiał dzisiaj rachunek za cytologie w SIMP? Ja chciałam wygenerować rachunek za miesiąc lipiec 2017 - to pojawił mi się komunikat : Do czasu przygotowania w systemie aneksu do umowy nie można wygenerować rachunku.

Edward_B:
Zmieniła się wycena trzeba czekać na aneksy

Paweł:
W związku z dostosowaniem Systemu Informatycznego Monitorowania Profilaktyki (SIMP) do obsługi różnych wycen punktowych świadczeń w różnych miesiącach danego roku kalendarzowego, Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuję, że w celu uniknięcia ewentualnych nieprzewidzianych komplikacji technicznych i zminimalizowania ryzyka konieczności wykonywania ewentualnych ?korekt? w SIMP, w systemie SIMP zostanie wprowadzona czasowa blokada generacji rachunków do dnia 4 sierpnia 2017 r. (piątek) włącznie dla świadczeń objętych waloryzacją od lipca rozliczanych w SIMP, tj.:

?             02.1450.101.02  pobranie materiału z szyjki macicy do przesiewowego badania cytologicznego - zakres skojarzony z 02.1450.001.02,

?             11.1450.000.02  Koordynowana opieka nad kobietą w ciąży (KOC),

?             11.1450.100.02  Koordynowana opieka nad kobietą w ciąży na II lub III poziomie opieki perinatalnej (KOC II/III),

Możliwość generacji rachunków będzie przywrócona od 5 sierpnia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej