Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2011/2012

Czy może ofertę złożyć i zawrzeć umowe spółka z o.o.

(1/4) > >>

cetrzy:
Pomóżcie bo z różnych źródeł docierają do mnie sprzeczne informacje. Z ofertą o zawarcie umowy z nfz może wystąpić co oczywiste  podmiot leczniczy, grupowa i indywidualna praktyka lekarska, pielęgniarska itd., spółka cywilna. Ale czy może ofertę złożyć i zawrzeć umowe spółka z o.o.?? Według mnie może ale moze ja źle myślę ???


zmieniłem temat :P //Paweł

Paweł:
Rodzaj podmiotu: * przedsiębiorca (działalność gospodarcza)
Forma właścicielska: * spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

mpi:
A w czym jest gorsza spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Zrozumiałbym spółkę cywilną, która nie ma osobowości prawnej najprościej - spółka cywilna nie tworzy firmy, tworzą ją wspólnicy.
Jednak dlaczego spółka z o.o.? Mógłbyś podać jakikolwiek powód? Jeśli gdzieś usłyszałeś o tych problemach to domyślam się, że spytałeś o powody?

cetrzy:
Ja osobiście nie znam żadnego powodu na "nie" i dla mnie w niczym nie jest gorsza, co więcej uważam tak jak sam napisałes,  tzn.  że sp. z o.o posiadając osobowość prawną tym bardziej może o zawarcie umowy wystąpić. Wszystkim swoim ewentualnym oferentom zawsze mówię że mogą działać jako świadczeniodawca w dowolnie wybranej przez soebie formie prawnej w tym m.in. w formie sp. z o.o. A ta  "rewelacja" na temat tego że sp. zo.o. nie może oferty złożyć została udzielona jednemu ze świadczeniodawców przez pracownika oddziału nfz :o szkoda gadać :-\

mpi:
Ja w takich sytuacjach dzwonię do danego pracownika i pytam się co miał na myśli. Być może powstało jakieś przekłamanie przez świadczeniodawcę. Często jest tak że zarówno świadczeniodawcy jak i pracownik NFZ nie wiedzą o czym ale ze sobą rozmawiają i wtedy powstają niesamowite teorie.
Wiedząc o tym, zawsze w takich sytuacjach dzwonię osobiście do NFZ chociażby dla zaspokojenia swojej ciekawości...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej