collapse

Reklama


Autor Wątek: Bezpieczeństwo danych osobowych w medycynie ? konferencja  (Przeczytany 3229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3173
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Bezpieczeństwo danych osobowych w medycynie ? konferencja
« dnia: Listopada 03, 2011, 12:13:31 pm »
Na Niebezpieczniku ukazała się informacja, która powinna zainteresować, wielu z nas. Niestety z racji odległości i braku możliwości zmiany planów ja nie mogę się tam wybrać a myślę, że warto zwłaszcza, ze konferencja jest darmowa. PiotrSZ, czy Ty przypadkiem nie jesteś z Krakowa lub okolic? ;) Może byś się wybrał i zdał relację :)

Po szczegóły i linki do formularzy zgłoszeniowych zapraszam na Niebezpiecznika

Cytuj
Bezpieczeństwo danych osobowych w medycynie ? konferencja

15 listopada w Hotelu Andel?s w Krakowie odbędzie się konferencja skierowana jest do właścicieli publicznych i niepublicznych placówek ochrony zdrowia, osób zarządzających tymi placówkami, lekarzy a także szefów działów IT oraz głównych informatyków. Patronat nad konferencją objęła Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie oraz serwis Niebezpiecznik.pl

Tematyka konferencji
Na konferencji będą poruszane kwestie osobowych danych medycznych w świetle przepisów prawa i wynikającej z tego odpowiedzialności kierownictwa i administratorów bezpieczeństwa informacji, a także tematy dotyczące udostępniania danych osobowych oraz kontroli ochrony osobowych danych medycznych. Zostaną ponadto zaprezentowane najnowocześniejsze rozwiązania pomagające chronić: od strony technologicznej ? dane osobowe, a od strony prawnej ? osoby, na których spoczywa obowiązek właściwego zabezpieczania danych osobowych w placówkach medycznych. Spotkanie będzie też okazją do wymiany poglądów pomiędzy środowiskiem lekarskim i działami informatycznymi na temat ochrony osobowych danych medycznych i wynikających z tego konsekwencji.


ZSK Seminarium
Konferencja będzie akredytowana przez Okręgową Izbę Lekarską w Krakowie. Uczestnikom przysługiwać będzie 5 pkt edukacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 6 października 2004 r. w sprawie sposobów dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów)

Organizatorami konferencji są: Zakład Systemów Komputerowych ZSK oraz producenci i dystrybutorzy rozwiązań IT dla sektora medycznego:

Avaya
Avnet
Brocade
IBM
Microsoft
Novell
Niebezpiecznik.pl
Siltec
Veracomp
Zapisy
Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja, której można dokonać przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Szczegółowych informacji na temat spotkania udziela także Dawid Ziobro (tel. 12 269-24-22).

Źródło: Niebezpiecznik.pl
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3279
  • Pomógł? 108
Odp: Bezpieczeństwo danych osobowych w medycynie ? konferencja
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 03, 2011, 17:00:10 pm »
hej hej

zgłaszam sie do odpowiedzi :-)
qde nie bylem dzisiaj w pracy wiec nie przegladalem Niebezpiecznika :-D
sprobuje sie na to wybrac
zapowiada sie ciekawie i mam nadzieje ze nie bedzie takiego suszenia jak na kilku innych w Kraku na ktorych bylem (ale to raczej inne ekipy organizowaly)

jak cos to mozecie spisac liste jakichs pytan

pozdrawiam

EDIT: i co wybiera sie ktos z forum ? ja sie zglosilem ale jeszcze nie wiem na 100% czy pojade bo chorobsko mnie meczy nie nie chce odpuscic :-/
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2011, 22:28:02 pm wysłana przez PiotrSz »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 91
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 6
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]