Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2011/2012

AKTUALIZACJA POTENCJAŁU W SZOI

<< < (5/5)

skopczyp:

to czy "musisz" to raczej  musisz spytać się w swoim oddziale

jedrek:
Cześć,
mam taką sytuację:

Dotyczy firmy gdzie 3 pielęgniarki środowiskowe mają spółkę z o.o. i umowę z funduszem na POZ, wszystkie 3 zatrudnione są tylko w tej jednej komórce organizacyjnej z jednym miejscem pracy.

Jedna z pielęgniarek środowiskowych będzie musiała zakończyć pracę z końcem kwietnia/maja ze względów zdrowotnych z tym, że jest szansa, że za kilka miesięcy wróci.

Z tego co wiem jeśli chodzi o samą działalność to będzie zgłaszane tylko do urzędu skarbowego aby nie płacić podatku, działalność NIE będzie zawieszana.

W NFZ otrzymaliśmy informację, że w związku z tym najlepiej zamknąć harmonogram dla tej pielęgniarki.

Mam następujące pytania:

1. Jak się zamyka harmonogram, gdzie poklikać w SZOI aby nic nie zepsuć i później ewentualnie za kilka miesięcy przywrócić daną pielęgniarkę do pracy. Aktualnie wszystkie pielęgniarki są zatrudnione/mają harmonogramy, bezterminowe.

2. Czy to ma wpływ na deklaracje, czy one powinny być przepisywane? Dodam, że deklaracji jest niespełna 6000 więc zostaje przekroczony limit 2750 deklaracji na 1 pielęgniarkę, niewiele ale zawsze. Co w takim przypadku?

Znalazłem taką instrukcję: http://nfz-poznan.pl/getAttach.php?AttachID=2069&AttachCtrl=677277 jest w niej podpunkt: "Zmiana harmonogramu pracy danej osoby" czy to jest to o co powinienem wyklikać aby zamknąć harmonogram?

Z góry dziękuję za pomoc.

Manioo SE:
ogólnych harmonogramów nie ruszaj

zakończ tylko harmonogram pielęgniarki w miejscu

karolweksler:
Umowy - zgłoszenia zmian do umowy. DOdaj sobie nowe i tam wprowadź wszystkie zmiany. Po wszystkim zatwierdź. Zadzwoń do NFZ i poproś o ocenę.

Co do deklaracji, uzgodnij z NFZ.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej