Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2011/2012

FIZJOTERAPIA AMBULATORYJNA - POTENCJAŁ LUDZKI A KWOTA KONTRAKTU

(1/3) > >>

karington:
Witam serdecznie,

Mam takie zapytanie:
Czy jeśli w ofercie z zakresie FIZJOTERAPIA AMBULATORYJNA wykaże dwóch pracowników tj. mgr i technika fizjoterapii, to czy mogę zakontraktować 6000 pkt po 1,15zł za pkt?
Czy orientuje się ktoś w jaki sposób mogę obliczyć na tym zakresie stosunek potencjału ludzkiego do kwoty kontraktu?

Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

Paweł:
Złożyć sobie możesz na ile chcesz. Ile dadzą to już inna sprawa.
Podam Ci przykład z zeszłego roku:
104 h/tydzień - 15 171 pkt na miesiąc - więcej dać nie chcieli. Przy wcześniejszym kontrakcie 29 003 pkt. Argumentowali to tym, że jedna osoba może robić jeden zabieg na raz.

skopczyp:
musisz sobie mniej więcej policzyć

ile godzin pracy miesięcznie   X   ile można w godzinę wyrobić pkt (średnio)   X  12 =  liczba pkt rocznie

karington:
Bardzo wam dziękuje za pomoc!!!
Teraz to już mi się trochę rozjaśniło :-)

Paweł:
wybacz, że zapytam, pisząc mi 104 h/tydzień - 15 171 pkt na miesiąc, chodzi o 104h czasu pracy pracowników tak?
Czyli w moim przypadku jak będę miał dwóch fizjoterapeutów (jednego mgr-a i jednego technika) i każdy da po 37h55m tygodniowo to wyjdzie 76h tygodniowo łącznie to mogę się starać o połowę liczby pkt którą mi podałeś czyli o 7585, czy dobrze rozumuje?

Z góry wielkie dzięki za pomoc!!!
PAWEŁ i SKOPCZYP jeszcze raz bardzo wam dziękuję za cenne info!!!

   

Paweł:

--- Cytat: karington w Października 28, 2011, 10:21:53 am ---chodzi o 104h czasu pracy pracowników tak?

--- Koniec cytatu ---

Tak


--- Cytat: karington w Października 28, 2011, 10:21:53 am ---Czyli w moim przypadku jak będę miał dwóch fizjoterapeutów (jednego mgr-a i jednego technika) i każdy da po 37h55m tygodniowo to wyjdzie 76h tygodniowo łącznie to mogę się starać o połowę liczby pkt którą mi podałeś czyli o 7585, czy dobrze rozumuje?

--- Koniec cytatu ---

Możesz starać się i o 10 tys. A ile dadzą to wyjdzie na negocjacjach :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej