collapse

Reklama


Autor Wątek: Błąd w raporcie statystycznym  (Przeczytany 3787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline underdog

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Pomógł? 0
Błąd w raporcie statystycznym
« dnia: Czerwca 01, 2011, 15:00:43 pm »
Tradycyjnie coś przekombinowałem :( Swego czasu w NFZ trzeba było zmieniać dla niektórych dzieciaków uprawnienia dodatkowe (do uk. 18 lat) i podstawę ubezpieczenia (art.2 ust.1 pkt.3 ustawy) potem już to przestało przechodzić nawet gdy się uzupełniło podstawę ubezpieczenia. Teraz mam podobnie, jakiś odgrzany pacjent, któremu pozostało uprawnienie dodatkowe (mój błąd). Utworzyłem raport statystyczny i przy jego wysyłaniu wyskoczył błąd (najprawdopodobniej, chodziło o brak wypełnionych pól przy dokumencie poświadczającym uprawnienie), więc stwierdziłem, że usunę ten raport, poprawię wskazaną pozycje i utworze go raz jeszcze. Z doświadczenia pamiętam, że PPS nawet po zmianie/ dodaniu pól dot. dokumentów wyrzuca błąd więc chciałem usunąć tę pozycję i od nowa ją dopisać. No i klops komunikat:
"Przed usunięciem produktu wysłanego raportem statystycznym należy wczytać raport zwrotny, który ustawi na produkcie odpowiedni status.".
Raportu nie mam (usunięty) pozycji nie mogę usunąć (błąd), a poprawienie (z doświadczenia) nie pomagało więc nie chce tworzyć nowego raportu i go wysyłać.
Podpowiedzcie coś, proszę. Pozdrawiam.

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: Błąd w raporcie statystycznym
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 02, 2011, 08:13:23 am »
Jaki błąd wyrzuca PPS przy zmianie dokumentów? u mnie nie ma żadnego błędu...chodzi pewnie o to że jak już raz wprowadziłeś dokument to on juz będzie zawsze podpięty pod pacjenta i trzeba wypełnić pola wymagane żeby przeszło...w produkcie zaznaczasz tylko odpowiedni dokument....więc jeśli nie możesz usunąć to może popraw....swoją drogą sprawdź w jakim raporcie poszedł ten produkt...bo może nie ten usunąłeś...jeśli ten pacjent został wysłany w jakimś poprzednim raporcie to może wystarczy zaczytać raz jeszcze poprzednią zwrotkę...
Pozdrawiam

Piotr

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 101
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]