REKLAMA > Potrzebuję
KS-SOMED Problem i potrzebna pomoc ...
(1/1)
kinnek:
Witam!
Czy jest na forum osoba, która pomoże mi przy systemie KS Somed? Program rozjechał się i teraz problem długi weekend się zaczął i nie ma kogo spytać o pomoc. Bardzo proszę o wiadomość od osoby, która z chęcią pomoże. Wchodzi w grę oczywiście rozliczenie.
Interesuje mnie podłączenie przez program teamviewer, gdzie podam login i hasło jednorazowe do wejście i usunięcia usterki.
Zainteresowanych proszę o wiadomość z numerem telefony albo mailem do kontaktu.
Pozdrawiam
Paweł:
Przeniesione do odpowiedniego działu.
Nawigacja
Idź do wersji pełnej