REKLAMA > Potrzebuję

KS-SOMED Problem i potrzebna pomoc ...

(1/1)

kinnek:
Witam!

Czy jest na forum osoba, która pomoże mi przy systemie KS Somed? Program rozjechał się i teraz problem długi weekend się zaczął i nie ma kogo spytać o pomoc. Bardzo proszę o wiadomość od osoby, która z chęcią pomoże. Wchodzi w grę oczywiście rozliczenie.

Interesuje mnie podłączenie przez program teamviewer, gdzie podam login i hasło jednorazowe do wejście i usunięcia usterki.

Zainteresowanych proszę o wiadomość z numerem telefony albo mailem do kontaktu.

Pozdrawiam

Paweł:
Przeniesione do odpowiedniego działu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej