Rozliczenia świadczeń > SPO

Problem po przepięciu produktów do ugody

(1/1)

anna852:
Po przepięciu produktów do ugody w monitoringu wykonania w głównej umowie mam różnice wartości i ilości na minus. Wydaje mi się ze po przepięciu do ugody powinno być na zero. Coś poszło chyba nie tak. Ale co?? Nie wiem co mam teraz zrobić?? Czy wysyłać taki raport statystyczny do ugody na SZOI?? Poradźcie.

Piotr29:
możesz odfiltrować produkty podpięte pod ugodę i sprawdźić jaką masz wartość w celu porównania....wtedy będziesz wiedziała czy masz dobrze podpięte produkty ..

anna852:
No właśnie po przepięciu produktów do ugody i odfiltrowaniu świadczeń wychodzi więcej niż w ugodzie. Na szczęście zrobiłam kopię bezpieczeństwa przed przepięciem produktów i wróciłam do stanu przed przepięciem. Z tego co udało mi się ustalić to filtrując produkty potwierdzone w pierwotnej umowie też było więcej niż w ugodzie. W monitoringu wykonania suma nadwykonania zgadza się z ugodą. Nie wiem już co jest grane. Może powczytywać jeszcze raz raporty zwrotne?? Sama nie wiem czy to coś da.

Paweł:

--- Cytat: anna852 w Marca 07, 2011, 09:30:17 am ---Może powczytywać jeszcze raz raporty zwrotne??
--- Koniec cytatu ---

Cóż innego pozostało.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej