Rozliczenia świadczeń > SPO

Błąd raport statystyczny w W Formacie Swiad W Wersji Niższej Niż 5.2.0.

(1/1)

Pacyf:
Witam,

Rozliczam SPO (osobodni) i do raportu statystycznego wchodzi zestaw świadczeń - włącznie z tymi z ubiegłego roku. Raport wraca z błędem:
Umowy Rozliczane W Starym Modelu Powinny Być Być Przekazywane W Formacie Swiad W Wersji Niższej Niż 5.2.0.

Dodam że nie mam możliwości przełączenie w chwili obecnej umowy z 2010 na nowy model rozliczania z powodu błędu:
Błąd: istnieją szablony do których są nie zatwierdzone dokumenty rozliczeniowe. Nie można zmienić modelu.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Piotr29:
Na początek sprawdź czy wszystko masz rozliczone....bo jak widać raczej nie....następnie jak wystawisz już wszystkie rachunki i będą miały status conajmniej zatwierdzony możesz zmienić model rozliczeń na SZOI....inaczej nie da rady.....

Pacyf:
Sprawdzałem i mam wszystko rozliczone ale mam świadczenie już rozliczone, które jest zweryfikowane jako błędne - czy to może być przyczyną braku możliwości zmiany modelu rozliczania ?

Piotr29:
Jeśli masz świadczenie zapłacone zweryfikowane jako błędne tzn że prawdopodobnie będzie korekta....chyba że magiczxny tel do NFZ załatwi sprawę....musisz to wyjaśnić jeśli jest błąd rzeczywiście po Twojej stronie to koniecznie korekta....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej