Problemy z aplikacjami > Aktualizacje programu KS-PPS

2011.00.2.0 z dnia 2011-02-01

(1/2) > >>

j00ls:
Zmiana:   2011.00.2.0 z dnia 2011-02-01
Uwaga:   NIE można wykonać w czasie pracy systemu

1. Rozliczenia
Rejestracje->Świadczenia
Zawężono wyznaczanie grupy JGP w rehabilitacji do ostatniego pobytu.

Raporty->Raporty do NFZ
Opis:   Umożliwiono generowanie raportów wykonanych świadczeń w wersji 5 2.0 do wybranej umowy. Zestawy świadczeń znajdujące się w utworzonym raporcie, które zawierają pozycje rozliczeniowe z różnych umów, zostaną wysłane do NFZ wraz ze wszystkimi pozycjami rozliczeniowymi.
Menu:   Kontrakty->Rachunki refundacyjne
Opis:   Poprawiono wyznaczanie wartości korekty podczas zmiany danych na liście usług szczegółowych.
Menu:   Raporty->Raporty zwrotne
Opis:   Poprawiono wczytywanie raportów R_UMX zawierających szablony. Próba utworzenia rachunku skutkowała pojawieniem się komunikatu "Szablon zawiera różne ceny w jednym zakresie świadczeń. Nie jest możliwe utworzenie rachunku na jego postawie". Należy usunąć zaimportowany szablon a następnie ponownie zaimportować raport R_UMX.
Menu:   Rejestracje->Lista pacjentów oczekujących
Opis:   Umożliwiono wybór kategorii zgłoszenia pacjenta podczas dodawania/edycji kolejki oczekujących.
Menu:   Rejestracje->Deklaracje
Opis:   Umożliwiono zapisywanie pliku z błędami, powstałego podczas importu deklaracji z rozszerzeniem *.xls.

2. Serwis

Menu:   Ugody
Opis:   Poprawiono funkcję "przepinającą" pozycje rozliczeniowe ze stycznia 2011 roku zarejestrowane na przedłużonej umowie do umowy docelowej, w zakresie przepisywania się zakresów.
Menu:   Baza danych->Pozycje rozliczeniowe
Opis:   Dostosowano funkcję "Import/aktualizacja korekt na podstawie pliku WDR" do korekt zaimportowanych z programu KS-SWD.

wojciech.re:
Przestrzegam przed tą wersją !

Z niewiadomych przyczyn program nie podpina produktów jednostkowych
przy niektórych zestawach...

mpi:
A w jakim rodzaju świadczeń? Kurcze ja czekam z niecierpliowścią kiedy to na FTP wrzucą bo mam usługi w POZ do przepięcia z przedłużonej starej umowy i nie mogę statystycznych powysyłać

wojciech.re:
jak na razie w AOS - częśc nie poszła , w REH ambu - nie podpięło wcale - same zestawy poleciały.

mpi:
No to zaj..... Czyli nawet jak wrzucą na FTP aktualizację to i tak mi nic to nie da...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej