collapse

Reklama


Autor Wątek: Zmiana pracownika medycznego odfiltrowanych/wybranej deklaracji.  (Przeczytany 2822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moni

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Pomógł? 5
Zmiana pracownika medycznego odfiltrowanych/wybranej deklaracji.
« dnia: Grudnia 22, 2010, 17:52:34 pm »
Witajcie. Jestem tu świeżakiem więc jeśli temat był poruszony to z góry przepraszam za ponawianie go. Piszę ponieważ przycisnęły mnie limity 2750 pacjentów max na jednego lekarza i na jedną pielęgniarkę, z położną light ale problem z lekarzami. Muszę przerzucić trochę z jednego na drugiego ale nie w tym rzecz, problem w tkwi w tym czy przy zmianie pracownika medycznego deklaracji potrzebny jest papier tzn nowa deklaracja?? Jest przy tej zmianie opcja "wycofaj i złóż nową deklaracje z data ..." ale ta opcja mnie raczej nie interesuje jeśli można by było to obejść bez papierkowej roboty. Czy wobec tego niezależnie czy zaznaczę tę opcje czy nie muszę mieć nowy papier?? Nie mogę znaleźć tej info w necie a wolałabym wiedzieć zanim zacznę przerzucać. Byłoby krucho gdyby zażądano ode mnie nowych deklaracji w styczniu, chyba, że już teraz będę o tym wiedzieć. Z góry dziękuję za odp.
Moni

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Zmiana pracownika medycznego odfiltrowanych/wybranej deklaracji.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 22, 2010, 19:15:40 pm »
W przypadku kontroli musisz mieć na papierze tak jak wysłałaś do Funduszu.

Offline Moni

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Pomógł? 5
Odp: Zmiana pracownika medycznego odfiltrowanych/wybranej deklaracji.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 22, 2010, 19:26:30 pm »
No to nieciekawie bo muszę przerzucić ponad 1000 deklaracji pielęgniarki i tyle samo na lekarza... Najwyżej wypiszę za nich i wsadzę do kartoteki a przy najbliższej wizycie dam do podpisu... Jaka lipaaa... Myślałam że da się obejść skoro to w jednym NZOZie i tak naprawdę nie ma jakiegoś tam specjalnego druku "deklaracji zmiany" czy czegoś podobnego...
Moni

Offline zibi

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Pomógł? 14
  • Wielkopolski OW
Odp: Zmiana pracownika medycznego odfiltrowanych/wybranej deklaracji.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 22, 2010, 21:01:01 pm »
możesz napisać do Dyrekcji OW NFZ że masz większą populację i może da ci zgodę na zwiększenie limitu.
u mnie jedna pielęgniarka ma chyba zgodę do 3500 deklaracji

Offline Moni

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Pomógł? 5
Odp: Zmiana pracownika medycznego odfiltrowanych/wybranej deklaracji.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 23, 2010, 09:07:23 am »
Pomysł dobry tylko widzisz u mnie jest tak, że na jedną pielęgniarkę jest ponad 3000 (bo była kiedyś sama) a na drugą (nową) koło 600...
Moni

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 149
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]