Konkurs Ofert > Konkurs Ofert 2010/2011

Konkurs ofert POZ

(1/27) > >>

SERWERKA:
Czy ktos z Panstwa orientuje sie na jakim etapie jest aneksowanie POZ w Wielkopolsce?
Kiedy ruszy procedura konkursowa? Juz 3 grudnia, a tu nic.... W dodatku dzisiaj nie moge wjsc na strone poznanskiego NFZ  >:(



----------------------------
W związku z tym, że w tym wątku pojawiły się zagadnienia dotyczące nie tylko Wielkopolski ale innych OW zmieniłem pozwoliłem sobie zmienić temat. (mpi)

Osti:
nocna i swiateczna medyczna oraz nocna i swiateczna ambulatoryjna wyjazdowa lekarska i pielegniarska ruszyly od dzisiaj, byl dzisiaj rano komunikat na nfz-poznan. Z tego co zdarzylam przeczytac, to aneksowanie tylko na dwa miesiace do 28 lutego, termin skladania ofert zdaje mi sie rozpisali na 16 grudnia. Niestety teraz nie mozna tego zweryfikowac bo strona nie dziala, a  z komunikatow na SZOI wynika, ze SZOI bedzie dostepny najpredzej w niedziele o 12 :/ Czy ktos wie co sie dzieje z oferta nocna i swiateczna pielegniarska w POZ ?

skopczyp:
od marca NPL mają  iść do Konkursu

http://www.nfz.gov.pl/new/index.php?katnr=0&dzialnr=2&artnr=4300&b=1

W związku z wprowadzoną przepisami ustawy z dnia 29 października 2010 r. o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o świadczeniu pieniężnym i uprawnieniach przysługujących cywilnym niewidomym ofiarom działań wojennych (DzU nr 225, poz. 1465) zmianą sposobu zawierania umów na dotychczasowe świadczenia nocnej i świątecznej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej w POZ ograniczono termin obowiązywania warunków dotychczasowych umów w tym zakresie do terminu wynikającego z postanowień wymienionych ustaw, tj. do 28.02.2011 r.

mpi:

--- Cytat: Osti w Grudnia 03, 2010, 21:36:18 pm ---(...) termin skladania ofert zdaje mi sie rozpisali na 16 grudnia. (...)

--- Koniec cytatu ---
Tak. W Poznaniu był komunikat o terminie do 16-go a w Szczecinie do 13-go. Chyba w Poznaniu był ponadto komunikat o zmianach zapytań ofertowych. Zauważyłem, że były oddzielne zapytania dla tych co umowy kończą się 31 grudnia 2010 i dla tych co okres obowiązywania umowy został skrócony do 28 lutego 2011.
W przypadku tych drugich to trochę dziwne, bo chyba rok temu przerabialiśmy protest PZ w sprawie nie składania dokumentacji aktualizacyjnych sla umów wieloletnich i wtedy po "dostosowaniu" systemu informatycznego NFZ to zadziałało.
Dlaczego w tym roku nie działa?


--- Cytat: skopczyp w Grudnia 03, 2010, 22:01:08 pm ---od marca NPL mają  iść do Konkursu

--- Koniec cytatu ---

K**** jeszcze trochę to chyba do Strasburga napiszę. Znajoma lekarka była we wrześniu na urlopie za granicą i prawie oferty nie oddałaby przez to. Od tamtej pory nie wiadomo było kiedy będzie POZ więc nici z planów. Ja chciałem w grudniu wyjechać na narty ale dalej nie wiadomo co z POZ. W styczniu jak pójdzie dobrze albo i w lutym będzie wgrywanie umów, tworzenie spóźnionych list POZ itd... W marcu kontraktowanie nocnej opieki. Okres rozliczeniowy w AOS jest do czerwca - pewnie znowu będą próby z JPG i znowu nie wiadomo czy coś będzie się składało i czy uda się to zrobić w czerwcu czy lipcu. Pozostaje sierpień. Ale czy napewno? Nie wiem jak Wy ale ja się coraz bardziej czuję niewolnikiem nieodpowiedzialnych "urzędników". I poważnie coraz większą mam chęć napisać gdzieś jakąś skargę. Ja rozumiem probelmy, ale niech NFZ gwarantuje jakieś okresy ofertowania a nie cały rok człowiek nie wie kiedy co sięwydarzy.

Osti:
Tak masz racje, wczoraj byly jedne zapytania ofertowe dzisiaj juz byla zmiana zapytan. Podzial jest jedno zapytanie dla tych ktorzy maja przedluzona umowe do 28 lutego, a drugie dla tych ktorzy maja ta umowe wypowiedziana z dniem 28 lutego, jakkolwiek by to rozumiec.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej