collapse

Reklama


Autor Wątek: Błąd nowa wersja programu nie została odnaleziona  (Przeczytany 5329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kotek

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Pomógł? 0
Błąd nowa wersja programu nie została odnaleziona
« dnia: Maja 20, 2010, 23:05:53 pm »
witam, podczas próby aktualizacji wersji 2010.01.6.0 do wersji 2010.02.1.1 normalnie pobierają sie pliki aktualizacji po czym w mniej więcej w połowie pojawia sie komunikat "błąd nowa wersja programu nie została odnaleziona" klikam "ok" i okno aktualizacji się zamyka, kiedy próbuje ponownie pojawia sie komunikat "znaleziono pobraną wcześniej aktualizację oprogramowania do wersji 2010.02.1.1, której jeszcze nie zainstalowano, czy zainstalować ją teraz?" klikam "tak" i po chwili znowu pojawia sie "błąd nowa wersja programu nie została odnaleziona" miał ktoś z Was cos podobnego? bardzo proszę o pomoc.  
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 17:59:31 pm wysłana przez Bartosz »

Offline j00ls

  • Global Moderator
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 380
  • Pomógł? 11
Odp: Problem z aktualizacją.
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 21, 2010, 07:28:31 am »
Ściągnij plik ręcznie ftp://ftp.kamsoft.pl/pub/KS-PPS/ArchiwumZIP/KS-PPSaktualizacja.ZIP , rozpakuj, uruchom ksinstal.exe. Nie zapomnij, kotku, zrobić kopię. pozdrawiam j
gbak:finishing, closing, and going home

Offline kotek

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Pomógł? 0
Odp: Problem z aktualizacją.
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 21, 2010, 10:23:33 am »
nie działa mi ten link, pokazuje się tylko http://www.ask.com/web?l=dis&o=15001&qsrc=2869&q=ftp

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: Problem z aktualizacją.
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 21, 2010, 10:30:43 am »
To wejdż na stronę Kamsoftu www.kamsoft.pl później medycyna>PPS i po lewej stronie będzie link do pobrania nowej wersji
Pozdrawiam

Piotr

Offline kotek

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Pomógł? 0
Odp: Problem z aktualizacją.
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 21, 2010, 12:44:44 pm »
ok, dzięki, poszło ale dopiero jak zainstalowałem od nowa kspps i dopiero potem zrobiłem aktualizacje, wcześniej był ten sam błąd, teraz gdy wczytała się kopia bez. jest komunikat przy uruchamianiu: "błąd podczas wykonywania funkcji LOGUJ_DB"  wiem, ze jest to związane z plikiem KSPPS ustawienia konfiguracyjne tylko nie wiem co w nim trzeba by zmienić, u ma on taką formę:
[POLACZENIE]
BAZA_DBSTRING=PPS@LOCALHOST:D:\KS\KS-PPS\BAZA\KSPPS.FDB
BAZA_TYP=IBX
BAZA_MECHANIZM=DBX
SCIEZKAAKT=D:\KS\KS-PPS
[KSPPS]
FixNullOkrsDone=1
FixWagaCenaDone=1

Offline konzik

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 146
  • Pomógł? 10
Odp: Problem z aktualizacją.
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 21, 2010, 14:21:18 pm »
Takie info jako podpowiedź. Jeśli chcemy zrobić aktualizację, nawet jeśli zainstalowana jest wersja najnowsza, ewentualnie coś jest nie tak, to wystarczy zmienić nazwę katalogu serw, np: na serw-old. Wtedy program nie wykryje aktualizacji i zacznie pobierać nową:) automatycznie utworzy nowy katalog serw i wszystko wraca do normy.
Pozdr.
Kamil

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 225
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]