Rozliczenia świadczeń > SPO

Prośba o miniporadnik wprowadzania i rozliczania SPO opieki długoterminowej

(1/9) > >>

KRZYSZTOF:
Witam,
bardzo proszę jakieś życzliwe dusze o stworzenie mini-poradnika wprowadzania do PPS i rozliczania świadczeń OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ z uwzględnieniem miejsc "wrażliwych" na błędy i kolejki oczekujących.

Pozdrawiam,
KRZYSZTOF

KRZYSZTOF:
Ponawiam gorącą prośbę o mini poradnik  ;D

życząc jednocześnie w Dniu Kobiet, wszystkim kobietom na naszym forum:
miłości, radości, zdrowia, satysfakcji z pracy, bezpieczeństwa finansowego i bezstresowego rozliczania usług z NFZ

Pozdrawiam,
KRZYSZTOF

Tadeusz 10:
Popieram prośbę o miniporadnik z opieki długoterminowej, zapewne zaoszczędziło by to wielu stresów podczas wpisywania danych !

Paweł:
1. Świadczenia -> Dodaj (F2)
2. Świadczenie:
a. Pacjent (Nazwisko, imię, PESEL)
b. Zlecenie (dane ze skierowania: data, nr umowy jednostki kierującej, regon, nr prawa wykonywania zawodu pielęgniarki)
3. Świadczenie jednostkowe:
a. Miejsce wykonywania
b. Pracownik medyczny
c. Wykonane od do (od początku do końca miesiąca, bądź od początku objęcia opieki)
d. Miniterialny kod świadczenia: 16.6 (2)
e. Rozpoznanie główne i współistniejące (według uznania)
f. Wykonane procedury medyczne ICD9 - 89.05/89.06
g. Rozliczenie produktów kontraktowych - Dodaj (F2)
-wybrać produkt jednostkowy
-wykonanie od do (za każdy dzień osobno)
4. OK
5. OK

I wio

W różnych województwach różnie to może wyglądać.
Jeżeli gdzieś coś pominąłem/pomyliłem się się to poprawić.

KRZYSZTOF:
Kolejne podziękowania pav  :-*

Pojawią się pewnie kolejne szczegółowe pytania podczas wprowadzania danych, ale jeszcze nie mamy umowy w formie elektronicznej, więc wprowadzanie rozpocznie się pewnie za kilka dni.

Jest jednak kilka kwestii, które już nie dają mi spokoju:
1. jak wygląda (jaki ma format) numer umowy jednostki kierującej - nigdy tego nie wprowadzaliśmy i nie chcę popełnić błędu na starcie
2. dot. p-kt g. (za każdy dzień osobno) - tzn., że wpisuję datę dla każdego pacjenta np. 01.03.2010-01.03-2010 itd., ale przecież w opiece  długoterminowej trzeba odbyć co najmniej 4 wizyty w tygodniu, a liczone są osobodni za cały miesiąc - chyba, że coś pokręciłem

Pozdrawiam, dziękuję za "już" i proszę o "więcej"
KRZYSZTOF

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej