collapse

Reklama


Autor Wątek: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)  (Przeczytany 37023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SERWERKA

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Pomógł? 0
BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« dnia: Stycznia 26, 2010, 19:02:22 pm »
Ponowie pytanie dotyczace umow POZ w Wielkopolsce. Czy ktos z Panstwa otrzymal juz umowe (wersje papierowa lub elektroniczna) w ww. zakresie?
Ja robilam dok. aktualizacyjna, ktora oddalam pod koniec grudnia, jednakze do tej pory nie otrzymalam umowy(ani paperowej, ani elektronicznej)... Dodzwonienie sie do departamentu swiadczeniodawcow POZ w Poznaniu graniczy z cudem, pozostaje wiec tylko pytanie na forum.....
Bede wdzieczna za odpowiedz, gdyz zaczynam sie juz denerwowac...
Pozdrawiam

Mika

  • Gość
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 26, 2010, 20:05:03 pm »
Witaj!

Ja też robiłm dokumentację aktualizacyjną i też nie mam żadnej umowy. Ani papierowej ani elektronicznej. Nie ma też żadnej informacji na WOW NFZ odnośnie terminu i rozliczeń za miesiąc styczeń.

Pozdrawiam

Offline Patrycja

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 172
  • Pomógł? 0
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 26, 2010, 21:08:28 pm »
U mnie dokładnie ta sama sytuacja.
Dokumentacja aktualizacyjna była oddana w połowie grudnia.
Mimo to do dziś nie dostaliśmy wersji papierowej ani elektronicznej umowy.

Jak ktoś będzie coś wiedział na temat postępów w WOW NFZ, niech się podzieli tą informacją... Na informację na stronie oddziału nie liczę.
Pozdrawiam,

Patrycja

Offline zibi

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Pomógł? 14
  • Wielkopolski OW
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 26, 2010, 21:17:35 pm »
Na informację na stronie oddziału nie liczę.
Witam, przypuszczam że jutro najpóźniej pojutrze ukarze się komunika na szoi lub na stronie, jak to już było opisywane w komunikacie http://www.nfz-poznan.pl/page.php/1/0/show/6512/
Więc wyrozumiałości mimo to iż komunikat tyczy się PZ
Pozdrawiam

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 26, 2010, 21:58:59 pm »
Komunikat będzie siebie czy kogoś karał?

Offline chaczyk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Pomógł? 2
  • PEPE
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 26, 2010, 22:04:02 pm »
A ja już dostałem umowę p[apierową i elektroniczną. pozdrawiam :) :) :)
chaczyk

Offline zibi

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Pomógł? 14
  • Wielkopolski OW
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 26, 2010, 22:31:05 pm »
A ja już dostałem umowę p[apierową i elektroniczną. pozdrawiam :) :) :)
Ja również ale SPO a nie POZ :p
 a jak by co to już komunikacik jest http://www.nfz-poznan.pl/page.php/1/0/show/6556/
Pozdr
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2010, 09:43:04 am wysłana przez zibi »

Offline Grzegorz0101

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Pomógł? 5
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 27, 2010, 10:29:14 am »
Stomatologii - brak (tego nie rozumiem;/, ale z tych stomatologow co znam nikt jeszcze umowy w SZOI wczoraj nie mial)

lekarz POZ - wersja papierowa (aneks do umowy, nie bylo robionej dokumentacji aktualizacyjnej) doszla juz jakis czas temu (dobry tydzien, jak nie wiecej), podpisana odeslana (a raczej zbierali wszystkim w delegaturze Wielkopolskiej Izby Lekarskiej - ostrow wlkp), wersji elektronicznej brak ( wiec zgodnie z komunikatem Wielkopolskiego oddzialu ma sie pojawic po 27, kiedykolwiek to bedzie:D)

Patrycja nie martw sie, choc Twoje slowa ze Ty otrzymasz 26 a my 28 nie byly prorocze ;-) Mamy czas :D ;-)


P.S. Przeoczylem komunikat:d najbardziej podoba mi sie pierwsze zdanie:
"Ze względu na spowodowane trudnościami o charakterze obiektywnym wydłużenie się czasu przygotowania dla świadczeniodawców POZ przez WOW NFZ elektronicznych wersji umów (...)"
Ten komunikat za wiele nam nie wyjasnil. Nadal czekamy na elektroniczna wersje, nadal nie wiemy kiedy to nastapi i nadal nie wiemy do kiedy trzeba bedzie zrobic sprawozdania za styczen (moja intuicja mowi mi, ze jednak przedluza okres rozliczania) :D
P.S2 - Sprezycowalem o co chodzi z ta delegatura.
P.S3 -Jak to bedzie wygladac dalej nie mam pojecia. Czy cos jeszcze beda przesylac czy nie tego nie wiem, nie jestem lekarzem. O samym "aneksie" zostalem powiadomiony przez niego, ze cos takiego mu NFZ przyslal. Podpisal, dal i do 22 stycznia mialo bylo zlozone w WIL.  
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2010, 15:11:59 pm wysłana przez Grzegorz0101 »

Mika

  • Gość
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 27, 2010, 13:56:01 pm »
cytat: Grzegorz: POZ - wersja papierowa doszla juz jakis czas temu (dobry tydzien, jak nie wiecej), podpisana odeslana (a raczej zbierali wszystkim w delegaturze - ostrow wlkp), wersji elektronicznej brak (nie bylo robionej dokumentacji aktualizacyjnej, wiec zgodnie z komunikatem Wielkopolskiego oddzialu ma sie pojawic po 27, kiedykolwiek to bedzie:D)

???????????????? W JAKIEJ DELEGATURZE OSTRÓW WLKP?????????? Przecież delegatura jest w KALISZU!!!!! Też jestem z Ostrowa. Dzwoniłam do Kalisza ok.10.00 i powiedzieli, że Poznań nie przesłał jeszcze nic do delegatur i mamy nadal cierpliwie czekać.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2010, 13:57:53 pm wysłana przez Mika »

Offline miszol

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Pomógł? 32
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 27, 2010, 13:58:12 pm »
(...)

POZ - wersja papierowa doszla juz jakis czas temu (dobry tydzien, jak nie wiecej), podpisana odeslana (a raczej zbierali wszystkim w delegaturze - ostrow wlkp), wersji elektronicznej brak (nie bylo robionej dokumentacji aktualizacyjnej, wiec zgodnie z komunikatem Wielkopolskiego oddzialu ma sie pojawic po 27, kiedykolwiek to bedzie:D)
(...)
domyślam się że chodzi o Porozumienie Zielonogórskie

Offline Grzegorz0101

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Pomógł? 5
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 27, 2010, 14:20:09 pm »
???????????????? W JAKIEJ DELEGATURZE OSTRÓW WLKP?????????? Przecież delegatura jest w KALISZU!!!!! Też jestem z Ostrowa. Dzwoniłam do Kalisza ok.10.00 i powiedzieli, że Poznań nie przesłał jeszcze nic do delegatur i mamy nadal cierpliwie czekać.

Przepraszam za zle sformuowanie, ale jako ostrowianka mogla sie Pani domyslic, ze chodzi o Delegature Wielkopolskiej Izby Lekarskiej (zeby znowu mnie ktos nie poprawial delegatura ostrowsko-krotoszynska). Pisalem, gdzie przekazywana byla podpisana wersja papierowa aneksu do umowy. To, ze potem one przechodzily jeszcze przez innych "posrednikow" tego juz nie mialem na mysli.


Mika

  • Gość
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 27, 2010, 15:09:17 pm »
No raczej mogłam się domyślić, ale POZ to nie tylko lekarze. Poza lekarzami pozostałe podmioty POZ robiły dokumentalizację aktualizacyjną według zarządzenia NFZ. Proszę więc precyzować, o co chodzi, bo wszystkim już puszczają nerwy.

Offline karolina.pogorzelec

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Pomógł? 0
  • Karolina Pogorzelec-INFOWIK
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 27, 2010, 17:21:13 pm »
Najnowsze wieści, WOW NFZ wysłało umowy (papierowe), (dotyczy aneksowania umów) w dniu 22 stycznia 2010, swoją drogą dziś jest 27 stycznia, hmmm...czyżby mróz przeszkodził Poczcie Polskiej! ;)


Pozdrawiam. Karolina
Tacskó a legszebb kutya a vilagon ;-)

Offline Tomasz

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Pomógł? 5
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 27, 2010, 21:33:57 pm »
WOW NFZ
PSY
dziś dostaliśmy papierową umowę, mam tylko nadzieję, że 2 dni na zrobienie wersji cyfrowej im starczą, bo w weekend chciałbym wpisywać, a nie chce się bawić w przepinanie świadczeń.

Offline karolina.pogorzelec

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Pomógł? 0
  • Karolina Pogorzelec-INFOWIK
Odp: BRAK UMOWY NA 2010 ROK (WLKP. OW NFZ)
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 28, 2010, 11:29:26 am »
Może dodam, że dopóki umowa nie będzie podpisana i dostarczona/przesłana do NFZ z powrotem nie ma mowy o umowie elektronicznej.


Pozdrawiam. Karolina
Tacskó a legszebb kutya a vilagon ;-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 105
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 5
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]