collapse

Reklama


Autor Wątek: rozliczenie  (Przeczytany 6714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grab

  • Gość
rozliczenie
« dnia: Stycznia 28, 2010, 19:12:55 pm »
Witam mam pytanie odnośne raportu statystycznych i rozliczeniowych u połoznej za m-c grudzien. Czy ktos wykonal ten raport czy czeka na nową umowe? Ponieważ w poprzednich miesiącach dzien wczesniej wysylałam listę poz a następnie raport statystyczny.. więc nie wiem czy mam czekac na umowę i przesłąc liste poz za miesiąc styczen a następnie raport statystyczny za grudzien?

Offline KRYSTYNa

  • Sponsorzy Forum
  • Zaawansowany
  • *****
  • Wiadomości: 75
  • Pomógł? 0
  • Zachodniopomorski OW
Odp: rozliczenie
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 28, 2010, 19:27:19 pm »
W Zachodnopomorskim zostały określone terminy rozliczeń za 2009r. U nas, na razie, nie weryfikują patronaży na podstawie złożonych deklaracji dla noworodków.

Komunikat dotyczący ostatecznego terminu rozliczenia umów za 2009r.

http://www.nfz-szczecin.pl/n-954-2.htm

Offline Manioo

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Pomógł? 20
  • Zachodniopomorski OW
Odp: rozliczenie
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 28, 2010, 20:12:04 pm »
Witam mam pytanie odnośne raportu statystycznych i rozliczeniowych u połoznej za m-c grudzien. Czy ktos wykonal ten raport czy czeka na nową umowe? Ponieważ w poprzednich miesiącach dzien wczesniej wysylałam listę poz a następnie raport statystyczny.. więc nie wiem czy mam czekac na umowę i przesłąc liste poz za miesiąc styczen a następnie raport statystyczny za grudzien?

trochę się pogubiłem w tym pytaniu, ( po co czekać z rozliczeniem poprzedniego miesiąca i uzależniac to od listy poz na kolejny miesiąc ? )
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2010, 20:29:57 pm wysłana przez Manioo »
Spechej pomalu!  Pozdrawiam.

Offline zibi

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Pomógł? 14
  • Wielkopolski OW
Odp: rozliczenie
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 28, 2010, 20:32:54 pm »
Wiele osób obawia się zakwestionowania noworodków w raportach że nie ma ich na liście POZ i wielu świadczeniodawców czeka z rozliczeniem grudnia...

Grab wysyłaj ten raport bo możesz się wcale za grudzień nie rozliczyć jak ci jakieś błędy powyskakują to do 14 lutego ciężko to widzę
Pozdr

Offline bakopa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Pomógł? 0
  • Wielkopolski OW
Odp: rozliczenie
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 28, 2010, 20:34:09 pm »
Witam.
Ja czekam, bo tak mi poradził przyjaciel z WOW NFZ - jeśli wyślę raport statystyczny przed wysłaniem listy poz stan na 1 stycznia 2010, to porada patronażowa wykonana dla noworodka zdeklarowanego w grudniu będzie wykazana jako błędna - brak świadczeniobiorcy na liście aktywnej.
Pozdrawiam.

Offline Manioo

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Pomógł? 20
  • Zachodniopomorski OW
Odp: rozliczenie
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 28, 2010, 21:11:45 pm »
Witam.
Ja czekam, bo tak mi poradził przyjaciel z WOW NFZ - jeśli wyślę raport statystyczny przed wysłaniem listy poz stan na 1 stycznia 2010, to porada patronażowa wykonana dla noworodka zdeklarowanego w grudniu będzie wykazana jako błędna - brak świadczeniobiorcy na liście aktywnej.
Pozdrawiam.

w kazdym OW inaczej  ??? patronaż wyłącznie dla zadeklarowanych ? ? ?  :o
nigdy nie miałem zakwestionowanych patronaży bez deklaracji, ( chłopcom nawet mi się nie chce wykazywać  deklaracji na 1 miesiąc a potem wycofywać )

tak samo jak w przypadku grużlicy -  często wpisuję ankietę za bieżacy m-c, rozliczony przed wysłaniem listy na kolejny - nie ma uwag
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2010, 21:20:43 pm wysłana przez Manioo »
Spechej pomalu!  Pozdrawiam.

Offline miszol

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Pomógł? 32
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: rozliczenie
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 29, 2010, 00:09:23 am »
ja również rozliczam się w WOW i mi w funduszu poradzili żeby wysyłać świadczenia i w razie zakwestionowania świadczeń dla osób których nie ma na liście nie usuwać ich tylko czekać na kolejny raport zwrotny już po przesłaniu listy za grudzień (będzie korekta). pieniądze za świadczenia zatwierdzone i wykonane w grudniu dostaliśmy w normalnym terminie.

więc moja rada to: wysyłać świadczenia

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 228
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 30.

[Pokaż zapytania]