collapse

Reklama


Autor Wątek: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank  (Przeczytany 63073 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline wojciech.re

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 821
  • Pomógł? 53
  • Warmińsko-Mazurski OW NFZ
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 11, 2009, 14:06:21 pm »
jaki typ umowy wybieraliście podczas generowania wniosku dla lekarza POZ ?
01/5 POZ...
czy 01/7 POZ... ?

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 11, 2009, 14:42:04 pm »
Typ umowy masz w numerze postępowania  (w końcowce)  /POZ/01/7/  oznacza typ 1/7


Offline miszol

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Pomógł? 32
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 11, 2009, 14:53:49 pm »
Typ umowy masz w numerze postępowania  (w końcowce)  /POZ/01/7/  oznacza typ 1/7


czyli złożyłem zły wniosek :) ciekawe jaka będzie reakcja ze strony NFZ

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 11, 2009, 14:54:00 pm »
Komunikat dotyczący kont bankowych w umowach na rok 2010 r. - WYJAŚNIENIE.

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi komunikatu odnośnie kont bankowych w umowach na rok 2010 r. uprzejmie wyjaśniamy, iż obowiązek przesłania wypełnionego wniosku spoczywa na wszystkich Świadczeniodawcach. Jednocześnie informujemy, iż bez względu na to czy Świadczeniodawca ma umowę roczną czy wieloletnią należy wypełnić wniosek w ramach przyszłej umowy. Zwracamy się również z prośbą o możliwie szybkie wygenerowanie w portalu SZOI oraz przesyłanie wersji papierowej wypełnionych wniosków na adres: Kujawsko- Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ Sekcja Obsługi Umów ul. Mickiewicza 15 85-071 Bydgoszcz. Brak wniosku uniemożliwia przygotowanie i wydrukowanie umów dla Świadczeniodawców na 2010 rok. Przypominamy, iż na każdy typ umowy należy wypełnić oddzielny wniosek. Prosimy, aby wnioski nie były dołączane do ofert, a przesyłane oddzielnie.
.

źródło: www.nfz-bydgoszcz.pl
Pozdrawiam
Bartosz

Offline kotek

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Pomógł? 0
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 11, 2009, 18:57:10 pm »
dzwoniłem dzisiaj do nfz poznań i rozmawiałem z osobą odpowiedzialna za oferty/dokumentacje aktualizacyjne i powiedziała mi ze nfz poznań nie wymaga dostarczenia wniosków o rachunku bankowym, pytałem się 2 razy czy na pewno i mówiła ze na 100% i żeby "spokojnie to tego wszystkiego podejść bo oni i tak mają nasze dokumenty"

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 11, 2009, 21:15:51 pm »
A w MOW jak zwykle ciszaaaaaaaa  >:( "0" słownie zero komunikatu..... :(
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 14, 2009, 09:28:07 am »
"mistrzowie" od SZOI musieli po swojemu ulepszyć funkcjonalność. Każdą cyferkę należy wprowadzić oddzielnie podobnie jak w harmonogramach czy peselach.

O ile tam może nie ma to znaczenia, to tu przy kilkudziesięciu wnioskach zamiast kopiuj-wklej to za każdym razem trzeba przepisywać i sprawdzać czy się nie pomyliłem w numerze konta.

No ale oni wiedzą lepiej co dla mnie jest wygodniejsze... ludzie którzy to projektują albo nigdy tego nie obsługują, albo nie potrafią myśleć...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2009, 09:31:38 am wysłana przez mpi »

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 14, 2009, 09:34:02 am »
Ale to przecież jest zrobione dla ułatwienia. W ten sposób na pewno nie zgubisz żadnej literki.  :D Ja wklejam numer do notatnika i Alt+Tab i wpisuję po 4 cyferki.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 14, 2009, 09:37:38 am »
no tak... oni to o nas dbają... :D

a czemu do notatnika?

ja najpierw w umowy wchodzę i tam na nr konta prawy przycisk "otwórz w nowym oknie" i wtedy alt+tab  ;)

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 14, 2009, 09:41:11 am »
Bez różnicy. Można sobie jeszcze zmniejszyć przeglądarkę i na dwóch otwartych oknach robić to nie trzeba się przełączać.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 14, 2009, 10:02:42 am »
Typ umowy masz w numerze postępowania  (w końcowce)  /POZ/01/7/  oznacza typ 1/7

biorąc pod uwagę, że u mnie jest 01/5 (może pomyliłem się z zapytaniem ofertowym?) to na wszelki wypadek dzwonię do Funduszu spytać co mam wybrać przy wniosku:

- Dzień dobry, jaki typ umowy mam wybrać do wniosku w przypadku lekarza POZ
- Dzień dobry.... a skąd mam wiedzieć?
- No jak skąd?
- No nie wiem co pan wybrał do oferty.
- Wybrałem lekarza i położną.
- Hmmmmm, hmmmmm, hmmmmm no ale w czym problem?
- Na lekarza POZ jest 01/5 i 01/7
- Hmmmm już patrzę hmmmm (...) już wiem pielęgniarka POZ wybiera pan 01/5 a lekarz i położna 01/7.
- Ale już panu tłumaczyłem, że na lekarza POZ jest 01/5 i 01/7.
- Hmmmmmm już patrzę, hmmmmmmm (...) bo to zależy co pan wybrał do oferty....
- Tak? No a czemu są dwa numery? Czym one się różnią? Teraz nie wiem czy dobrze dokumentację zrobiłem?
- Hmmmmmm ale pan i tak nie miał możliwości wybrać numeru....
- ....No ale pan twierdzi, że w zależności co wybrałem do oferty to ten numer będzie inny...

itd..... ta rozmowa trwała ....  ;D

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 14, 2009, 10:23:25 am »
a powiedzcie czy u kogoś też dokumentacje na lekarza i położną miały numer 01/5? Na pielęgniarkę mają ten sam numer. I co wtedy?

Składamy dwa wnioski na ten sam numer? Czy jeden?

EDIT:
Eureka! znalazłem kogoś kto mi pomógł. Typy umów we wnioskach nie wybieramy tak jak w zapytaniu ofertowym. Przynajmniej tak jest w Kujawsko-Pomorskim i jest to informacja z ostatniej chwili (do tego momentu udzielano innych informacji). Wybieramy 01/7 - lekarz i położna i 01/5 pielęgniarka ponieważ są to numery obecnych umów (rzeczywiście w ubiegłym roku takie były).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2009, 10:46:49 am wysłana przez mpi »

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 14, 2009, 11:08:56 am »
Zapytanie ofertowe nr 16-10-000106/POZ/01/8/-/5 (pliki do pobrania) - podstawowa opieka zdrowotna pielęgniarka poz (uzupełnienie danych dla umów wieloletnich).

Ja tu widzę dla pielęgniarki 01/8 - 01/8 - POZ-ŚWIADCZENIA PIELĘGNIARKI POZ
Tak wybrałem przy wniosku dla przyszłej umowy na rok 2010, najwyżej będzie się poprawiać.

Faktycznie jest też 01/5 - POZ - ŚWIADCZENIA LEKARZA POZ, PIELĘGNIARKI POZ, POŁOŻNEJ POZ, PIELĘGNIARKI SZKOLNEJ.
Ale skoro to ma być do przyszłej umowy to chyba według nowych zapytań ofertowych więc wybrałem 01/8.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 14, 2009, 11:13:46 am »
kurcze pomyliłem się wyżej, prawidłowo powinno być tak jak piszesz:
01/7 - lekarz i położna
01/8 - pielęgniarka

u nas obydwa zapytania miały numer 01/5 stąd te problemy

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 14, 2009, 11:14:44 am »
zapytanie ofertowe nr 16-10-000107/POZ/01/9/-/5 (pliki do pobrania) - podstawowa opieka zdrowotna nocna i świąteczna opieka medyczna, ambulatoryjna lekarska/pielęgniarska, wyjazdowa opieka lekarska/pielęgniarska (uzupełnienie danych dla umów wieloletnich).

01/3 PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA - NOCNA I SWIĄTECZNA WYJAZDOWA OPIEKA LEKARSKA I PIELĘGNIARSKA

01/9 POZ-ŚWIADCZENIA NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ W POZ, NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ AMBULATORYJNEJ I WYJAZDOWEJ OPIEKI LEKARSKIEJ I PIELĘGNIARSKIEJ W POZ

Nie mogą dać jednego? Niby powinno być to drugie, ale dlaczego nie pierwsze?

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 103
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]