collapse

Reklama


Autor Wątek: zasoby szoi  (Przeczytany 806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • Pomógł? 4
zasoby szoi
« dnia: Lipca 12, 2024, 10:03:14 am »
Mam pytanie, dostaliśmy trochę sprzętu z robotyki na oddziały rehabilitacyjne (system do treningu balansu, bieżnia z podnośnikiem do dynamicznego odciążania itp.) pytanie jak to wpisać w zasoby? jako system robotowy czy np. sprzęt do treningu funkcjonalnego? ktoś wpisywał takie sprzęty? czy w zasobach w Szoi wpisujemy tylko wymagany sprzęt czy każdy który mamy i da się go podpiąć pod pozycję ze słownika?

Offline kz

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Pomógł? 0
Odp: zasoby szoi
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 13, 2024, 12:38:36 pm »
Witam,
Ja jak kiedyś miałem taki dylemat, to wpisywałem wszystko co mam (min. musi być zachowane do umowy ale wszystko brałem jak leci ze sprzętu) a ze słownika wyszukiwałem to, co najbardziej pasuje do opisu. Potem uszczegółowienie sprzętu zawsze dodawałem w komentarzach i było ok.
pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2024, 12:54:08 pm wysłana przez kz »

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Pomógł? 17
  • ...
Odp: zasoby szoi
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 14, 2024, 21:01:24 pm »
Ogólnie tak, zależy kto sprawdza i do czego potrzebne. Jak wykazujesz bo wykazujesz tzw. formalność to nie ma znaczenia, można dodać do System Robotowy i w cechach dodatkowych opisać co zawiera. Jeśli nie realizujecie żadnego dodatkowego zakresu, które obowiązkowo wymaga tego sprzętu to nie ma co się przejmować wykazem na szoi nawet nie trzeba go wpisywać bo nic to nie zmieni w kontrakcie.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 78
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9369 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3281 Wiadomości
Michał Michał
3187 Wiadomości
karolweksler
3129 Wiadomości
09061303
3059 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2941 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1633 Wiadomości

Reklama

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]