Aplikacje NFZ > SIMP
SMPT brak leku
(1/1)
Nyahaha:
Miał ktoś może taki problem że przy wizycie rocznej w SM przy zmianie leku nie widnieje na liście lek "Siponimod"? Co ciekawe jak chce się wyszukać pacjenta po leku to w filtrach lek widnieje.
Nyahaha:
Zauważyłem że przy dodawaniu nowego pacjenta można dodać ten lek ale dla typu terapii "Postać wtórnie postępująca" a pacjent cały czas ma typ terapii "1 linii leczenia". Mam rozumieć że pacjenta należy zakończyć i na nowo go dodać, czy jednak jest możliwość by w wizycie rocznej dodać jakoś ten lek? Z NFZ to katorga by ktoś coś podpowiedział.
edit:
a jednak, zakończyć i na nowo wprowadzić trzeba
Nawigacja
Idź do wersji pełnej