Aplikacje NFZ > SIMP

SMPT brak leku

(1/1)

Nyahaha:
Miał ktoś może taki problem że przy wizycie rocznej w SM przy zmianie leku nie widnieje na liście lek "Siponimod"? Co ciekawe jak chce się wyszukać pacjenta po leku to w filtrach lek widnieje.

Nyahaha:
Zauważyłem że przy dodawaniu nowego pacjenta można dodać ten lek ale dla typu terapii "Postać wtórnie postępująca" a pacjent cały czas ma typ terapii "1 linii leczenia". Mam rozumieć że pacjenta należy zakończyć i na nowo go dodać, czy jednak jest możliwość by w wizycie rocznej dodać jakoś ten lek? Z NFZ to katorga by ktoś coś podpowiedział.

edit:
a jednak, zakończyć i na nowo wprowadzić trzeba

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej