Rozliczenia świadczeń > POZ

E-skierowania

(1/2) > >>

kacper_62:
Mam nowego lekarza w przychodni. Ma dostęp do wszystkich usług i procedur i nie ma nigdzie problemu oprócz e-skierowań. W polu Do: gdzie powinno się wstawić "specjalność komórki realizatora" system umożliwia wybór tylko kodów zaczynających się od 2,4,6 i 7. Pozostałych brak (1,3,5,8 i 9). W skierowaniu papierowym nie ma tego ograniczenia. Pozostali lekarze "widzą" wszystkie kody. Gzie jest problem? Proszę o pomoc.

09061303:
A lekarz pracuje w programie ...?

kacper_62:
Przepraszam najważniejsze - KSPPS

09061303:
Nie mam tego w PPSie, ale w Medisie w pewnym momencie weszło grupowanie komórek w zależności od wybranego typu skierowania. Przykładowo - jak się wybierze skierowanie do poradni spec., to widać tylko komórki temu odpowiadające, a nie widać np. oddziałów szpitalnych. Zobacz może tutaj o to chodzi. Może PPS ma to na jakąś opcję i nie dodałeś do niej tego nowego lekarza.

kacper_62:
Dziękuję za zainteresowanie się tematem. Ale wydaje mi się, że sprawdziłem wszystkie możliwości i dalej tego nie mogę włączyć. Dałem nawet pełne uprawnienia administratora temu lekarzowi i też bez zmian. A rejestracja z niewielkimi uprawnieniami widzi wszystkie kody.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej