Rozliczenia świadczeń > REH

Karta Indywidualnej Opieki Fizjoterapeutycznej

(1/1)

Mariola Spytek:
Witam,
Będę wdzięczna za wszelką pomoc :)
Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 6 kwietnia 2020 r. w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania  (Dz.U. z 2022r. Poz 1304 , z późn. zm.) wprowadza Kartę Indywidualnej Opieki Fizjoterapeutycznej.
Mam kilka pytań:
1.Czy kartę fizjoterapeuci zakładają do każdego nowego cyklu zabiegowego pacjenta na fizjoterapii ambulatoryjnej?
2.Czy kartę fizjoterapeuci prowadzą w wersji papierowej czy w elektronicznej? W jaki sposób jest podpisywana w wersji elektronicznej?

fizjo:
prowadzenie dokumentacji odrobine różni się przy podmiocie i przy indywidualnej praktyce
w KSS-PPS nie znalazłem KIOF. Dokumentacja jak dla lekarza więc takie wpisywanie w inne rubryczki. W module rehabilitacja jest Karta Rehabilitacji jak KIOF ale sie tak nie nazywa i jest tylko dla jednego cyklu. Z racji nieprzystosowania KSPPS do dokumentacji fizjoterapii, dokumentację prowadzę w Finezji (KIF) . Rozliczenia w KSPPS a dokumentacja w Finezjo. W Finezjo nie obchodzą mnie zsirepy i inne podpisy. Jes wysyłane do P1. Nie ma tam tylko informacji do lekarza kierującego więc trzeba zrobic to papierowo i scan dołączyć do dokumentacj. KIOF jest zakładana przy pierwszej wizycie pacjenta (Par 62 pkt3) , chyba tak samo w podmiocie leczniczym. W Finezjo KIOF jest robione dla wszystkich cykli i wizyt jednocześnie od pierwszej do ostatniej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej