Rozliczenia świadczeń > PSY

CZP

(1/1)

Maja04:
Szukam placówki, która jest podwykonawcą CZP, lub kogoś z CZP co ma podwykonawców.Mam 1 pytanie

karolweksler:
Ja też miałbym kilka pytań.
Przede wszystkim:
1) czy ktoś posiada umowę na CZP w modelu z podwykonawcą, że podwykonawca realizuje poradnię zdrowia psychicznego?
2) czy u podwykonawcy widać coś w szoi- umowy - lista umów. Inaczej mówiąc, czy podwykonawca ma swój własny plik UMX na swoim własnym szoi?
3) jak wygląda temat rozliczeń? Czy raport wysyła podwykonawca na swoim szoi czy CZP (zleceniodawca dla podwykonawcy) na swoim szoi?
4) czy - oprócz terytu zamieszkania pacjenta - trzeba raportować coś specjalnego w SWIAD?

Maja04:
Moja placówka będzie realizować w ramach poradniWysyłka idzie z ich programu, ale działamy jakby dwutorowo czyli w naszym systemie tworzymy dok med bo jest nasza , a w ich systemie tylko dane sprawozdawcze.Instalują nam na kompach ich program medyczny- w ograniczonym stanie byśmy nie widzieli ich stanu realizacji.
Jeśli też będziesz podwykonawcą to ja mam pytanie jak dogadaliście się finansowo? za wykonaną usługę czy ryczałtem Wam płaca za jakaś określoną liczbę mieszkańców

KrystianT:
Brzmi to bardzo podobnie jak współpraca POZ<->specjalista w opiece koordynowanej...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej