collapse

Reklama


Autor Wątek: wstrząsarka  (Przeczytany 1775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robertzieliniak

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 1
  • Pomógł? 0
wstrząsarka
« dnia: Września 04, 2023, 20:24:53 pm »
Witam, potrzebuję pomocy, a mianowicie dezaktywowałem na SZOI wstrząsarkę do amalgamatu i dodałem do glasjonomerów. Niestety nie wysłałem zgłoszenia zmian do umowy, jak to teraz poprawnie zrobić?

Offline Egon

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Pomógł? 0
Odp: wstrząsarka
« Odpowiedź #1 dnia: Września 04, 2023, 21:45:02 pm »
Witam, potrzebuję pomocy, a mianowicie dezaktywowałem na SZOI wstrząsarkę do amalgamatu i dodałem do glasjonomerów. Niestety nie wysłałem zgłoszenia zmian do umowy, jak to teraz poprawnie zrobić?
Witam, generalnie jeśli wstrząsarka do amalgamatu była wpisana do aktualnej umowy STM to myśle, że powinieneś nie dezaktywować jej a zamknąć jest okres dostępności.
Jak będzie nowa umowa pierwotna to wtedy takie śmieci można dezaktywować.
Ale jeśli ta dezaktywacja nie rodzi problemów to OK.
Faktycznie po dodaniu nowej wstrząsarki w zasobach swojego potencjału i określeniu jej okresów dostępności musisz w Umowach i Zgłoszeniach zmian do umów dodać nowe zgłoszenie.
To generalnie prosta rzecz, tylko po wygenerowaniu nowego zgłoszenia te zmiany w zasobach zazwyczaj trzeba jeszcze przejrzeć i poprawić, bo nie zawsze szoi w zgłoszeniu odzwierciedli dokładnie to co masz w potencjale. Także zerknij czy nowa wstrząsarka jest w zgłoszeniu i czy  z odpowiednimi datami.
Jakby co pisz, służę radą.
Egon.

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3075
  • Pomógł? 222
Odp: wstrząsarka
« Odpowiedź #2 dnia: Września 04, 2023, 21:49:49 pm »
Czyli obecnie masz w zasobach (a nie w zgłoszeniu zmian do umowy) zamkniętą wstrząsarkę z dniem powiedzmy 1 lipca. Zmień 1 lipca na 10 września.
Zrób zgłoszenie zmian do umowy. Dzięki powyższemu nic nie będzie świecić się na żółto.
W zgłoszeniu zmian do umowy starą wstrząsarkę zamknij z dniem 10 września a nową dodaj od 11 września.

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 961
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: wstrząsarka
« Odpowiedź #3 dnia: Września 05, 2023, 13:56:04 pm »
ale wstrząsarki do amalgamatu są najczęściej również do glasjonomerów to po co zmieniać?

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 137
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9315 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]