collapse

Reklama


Autor Wątek: problem-korekta  (Przeczytany 7740 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzesta

  • Gość
problem-korekta
« dnia: Marca 23, 2009, 19:05:12 pm »
Witam! Mam taki problem. W styczniu zosta??y wpisane ??wiadczenia, na podstawie kt??rych powsta?? raport statystyczny, rozliczeniowy oraz rachunek (na podstawie szablonu). Jednak??e w marcu okaza??o siÄ?, ??e 3 osoby z tego raportu nie powinny siÄ? w nim znale??Ä? i zosta??y usuniÄ?te z ??wiadczen, za kt??re zap??acono. Wiadomo, ??e w takim wypadku musimy wystawiÄ? korektÄ? rachunku, na kt??rym bÄ?dzie widnia?? minus o te 3 osoby. Czy mo??e mi to kto?? podpowiedziec w jaki spos??b to zrobiÄ?. RÄ?cznie korekty nie idzie zrobiÄ?, gdy?? wyskakuje komunikat i?? do rachunku zrobionego na podstawie szablonu musi byÄ? koreta r??wnie?? na podstawie szablonu, a skÄ?d go wziÄ???Ä? to nie mam pojÄ?cia. Pr??bowa??em siÄ? dodzwoniÄ? do NFZ w Poznaniu (gdy?? z tym siÄ? rozliczamy) jednak??e ze skutkiem negatywnym. Prosze Was o pomoc i z g??ry dziekuje. Pozdrawiam

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: problem-korekta
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 23, 2009, 19:53:24 pm »
Boshe

Raport rozliczeniowy.

grzesta

  • Gość
Odp: problem-korekta
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 23, 2009, 20:36:48 pm »
Raport rozliczeniowy.
[/quote]

pr??bowa??em zrobiÄ? raport rozliczeniowy ale wyskakuje mi komunikat typu brak pozycji do rozliczenia. I co dalej z takim fantem zrobiÄ?. Prosze siÄ? nie irytowaÄ? ale nikt nie jest perfekcjonistÄ? we wszystkich rzeczach a po to ludzie wymy??lili forum, ??eby mo??na by??o sie zapytaÄ? i uzyskaÄ? odpowiedz. Z g??ry dziekuje za pomoc.

Manioo

  • Gość
Odp: problem-korekta
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 23, 2009, 20:38:42 pm »
usuniÄ?te pozycje nale??y wys??aÄ? raportem swx i potem jak zwykle bÄ?dzie swz i wtedy wsx

moze byc komunikat brak pozycji przy wysy??aniu raportu swx ale wys??aÄ?
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2009, 20:40:36 pm wysłana przez Manioo »

grzesta

  • Gość
Odp: problem-korekta
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 23, 2009, 21:03:29 pm »
usuniÄ?te pozycje nale??y wys??aÄ? raportem swx i potem jak zwykle bÄ?dzie swz i wtedy wsx
moze byc komunikat brak pozycji przy wysy??aniu raportu swx ale wys??aÄ?

Stworzy??em raport statystyczny, b??Ä?d wyskoczy?? tak jak kolega pisa??, ??e brak pozycji. Raport przes??any, teraz oczekiwania na raport zwrotny. Jak narazie wielkie dzieki. Pozdrawiam

grzesta

  • Gość
Odp: problem-korekta
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 24, 2009, 15:24:26 pm »
i potem jak zwykle bÄ?dzie swz i wtedy wsx
moze byc komunikat brak pozycji przy wysy??aniu raportu swx ale wys??aÄ?

Witam!
Przyszed?? raport zwrotny jednak??e przy pr??bie utworzenia raportu rozliczeniowego wyskakuje b??Ä?d w postaci brak pozycji do rozliczenia. niestety nie tworzy siÄ? ??aden plik jak w przypadku raportu statystycznego. Co w takim przypadku zrobiÄ???

Manioo

  • Gość
Odp: problem-korekta
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 24, 2009, 15:37:32 pm »
hm, teraz ju?? nie wiem, powinno by??o zadzia??aÄ?.

czy okres rozliczeniowy przy tworzeniu wsx ustawiasz wszystkie miesiÄ?ce czy tylko tamten m-c korygowany ? Wydaje mi siÄ?, ??e je??li pozycje sÄ? do korekty rachunku, to bÄ?dÄ? w tym miesiÄ?cu....

grzesta

  • Gość
Odp: problem-korekta
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 24, 2009, 15:38:13 pm »
zaznaczam tylko ten miesiÄ?c kt??rego dotyczy tj stycze??

Manioo

  • Gość
Odp: problem-korekta
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 24, 2009, 16:03:04 pm »
je??li nie wychodzi w tym miesiÄ?cu ( marzec ) - bo w tym by??o usuniÄ?cie i rozliczenie , to czekamy na pomoc innych  :-[

grzesta

  • Gość
Odp: problem-korekta
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 24, 2009, 16:24:33 pm »
chyba doszed??em o co w tym biega, ale to sie dopiero oka??e. dane osoby, usunÄ???em tylko poprzez F8 tj usu??, jednak chyba nale??a??o to zrobiÄ? poprzez SF8 usu?? wszystkie ??wiadczenia. zaznaczy??em te osoby kliknÄ???em SF8 i wyskoczy?? mi komunikat ....do pozycji rozliczonych zostanÄ? utworzone storna i wys??ane najbli??szym raportem statystycznym, co spowoduje ich usuniÄ?cie w NFZ. Zrobi??em oczywi??cie tak i utworzy??em nowy raport statystyczny w kt??rym widnia??y 3 osoby na minusie. oczywi??cie przes??a??em go i teraz czekam na raport zwrotny. pozdrawiam i jak wszystko przyjdzie oczywi??cie odpowiem czy to przynios??o zamierzony efekt. pozdrawiam

rapotr zwrotny przyszed??, wys??a??em rozliczeniowy na podstawie kt??rego otrzyma??em szablon korekty z minusem na 3 osoby. wys??a??em rachunek i wszystko jest ok. Tak wiÄ?c uwa??am temat za zamkniÄ?ty. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2009, 11:39:08 am wysłana przez grzesta »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 141
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 30.

[Pokaż zapytania]