Rozliczenia świadczeń > ZPO

Raport z realizacji EZWM

(1/2) > >>

olusza:
Witam,wczoraj czyli 31.03 próbowałam pobrać raport do rozliczenia miesiąca. Nie miał on wszystkich zleceń,tylko np. do 24.03. U drugiego świadczeniodawcy brakowało tylko ost.z 31.03,. Po dopisaniu i przesłaniu raportu stat. do szoi ,wyszedł błąd importu że nie ma takiego zlecenia w ezwm...a jest. O co chodzi. Czy to wina tego ,że chciałam za szybko się rozliczyć i dzisiaj powinny się zlecenia  zaciągnąć?

karolweksler:
Wygląda na to, że zlecenia trafiają z systemu Centrali (EZWM) do systemu Oddziału nie w czasie rzeczywistym.
I teraz monitoruj raport realizacji i gdy tam się pojawią brakujące zlecenia to wtedy wyślij raport zawierający je. A jeżeli nie pojawią się, to kontaktuj się z OW.

cilazapril:
Zawsze sprawdzam w ezwm ile mam zrealizowanych  i porównuję z ilością po imporcie do PPS. Często muszę czekać, czasami do tygodnia na uzupełnienie realizacji na SZOI.

Magdamagdallenna:
Hej. jestem tu nowa. kupiłam kolejny podstawowy program ks-pps i zeby w koncu przestac wpisywac kazdy jeden zrealizowany przedmiot (zpo) kupilam za 700 zł netto dodatkową mozliwosc tego importu. Ale nie mam modułu ZPO. proszę, powiedzcie mi skąd bierze się ten plik csv! przeszukałam szoi- nie mogę znaleźć nic.... Nie wiem jak to po kolei robić. Błagam, litośći bo oszaleję. 3 godz szukałam w ezwm i w szoi i nie mam pojęcia  gdzie się ten plik generuje.

karolweksler:
SZOI - Umowy - Lista umów - przycisk "realizacja ezwmm" po prawej stronie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej