Pozostałe problemy > Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

Szukam wsparcia technicznego - Zdarzenia medyczne w fizjoterapii ambulatoryjnej

(1/1)

MrWorldwide:
Witam,

prowadzę podmiot leczniczy realizujący świadczenia w zakresie fizjoterapii ambulatoryjnej. Od miesięcy próbujemy wdrożyć zdarzenia, ale ciągle mamy z tym problemy. Korzystałem już ze wsparcia dwóch firm, zorganizowałem szkolenie dla pracowników, ale nadal są problemy, każdy doradca mówi co innego i wychodzi bałagan.
Szukam kogoś, kto ogarnia zdarzenia w fizjoterapii od A do Z, zna to od podszewki i mógłby nam odpłatnie pomóc we wdrożeniu ich, zarówno technicznie, od strony mMedica, jak i doradzić organizacyjnie, tak aby realizować je przy optymalnym zatrudnieniu personelu. Osoby zainteresowane współpracą proszę o info na priv. Najlepiej, żeby był to ktoś z województwa śląskiego (prowadzę działalność w śląskim), żeby mógł ewentualnie do nas podjechać w razie potrzeby, bo mimo wszystko face to face to inny kontakt niż online czy przez telefon.

Pozdrawiam
Michał

KrystianT:
Ale jakie problemy ze zdarzeniami? Przecież przy wysyłce zdarzeń są komunikaty odnośnie problemów...

MrWorldwide:
Chodzi o więcej niż same zdarzenia, ale o ogarnięcie od początku do końca, od zapisania pacjenta do mMedica po jego rozliczenie, w szczególności chodzi mi o harmonogramy w Medice, przyporządkowanie zasobów, sprzętu itd. Ciągle nam to nie wychodzi. Do tej pory robiliśmy to innym trybem, a mMedica służyła nam w zasadzie tylko do rozliczenia świadczeń.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej