REKLAMA > Potrzebuję
Szukam pracownika do biura w Warszawie - rozliczenia NFZ
Sebastian N.:
Witam
Szukam osoby kt??rej tematyka rozlicze?? z NFZ jest dobrze znana.
Praca na pe??en etat w biurze w ??r??dmie??ciu od 8 - 16 -tej.
osoby zainteresowane proszÄ?
o kontakt:
najta??szy: s.nowocin@mbrk.pl
Sebastian N.:
powy??sza oferta nadal aktualna
Paweł:
Co?? s??abo w dzisiejszych czasach z pracownikami :D
Ja mogÄ? zdalnie przez neta ;)
Sebastian N.:
--- Cytat: pav w Września 09, 2009, 13:49:08 pm ---Co?? s??abo w dzisiejszych czasach z pracownikami :D
Ja mogÄ? zdalnie przez neta ;)
--- Koniec cytatu ---
mo??e przeprowadzisz siÄ? do wawki? :)
Paweł:
W dzisiejszych czasach chyba nie trzeba siedzieÄ? za biurkiem. :)
A czego oczekujesz do takiej osoby?
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej