REKLAMA > Potrzebuję

Szukam pracownika do biura w Warszawie - rozliczenia NFZ

(1/5) > >>

Sebastian N.:
Witam

Szukam osoby kt??rej tematyka rozlicze?? z NFZ jest dobrze znana.
Praca na pe??en etat w biurze w ??r??dmie??ciu od 8 - 16 -tej.

osoby zainteresowane proszÄ?
o kontakt:

najta??szy: s.nowocin@mbrk.pl

Sebastian N.:
powy??sza oferta nadal aktualna

Paweł:
Co?? s??abo w dzisiejszych czasach z pracownikami  :D
Ja mogÄ? zdalnie przez neta  ;)

Sebastian N.:

--- Cytat: pav w Września 09, 2009, 13:49:08 pm ---Co?? s??abo w dzisiejszych czasach z pracownikami  :D
Ja mogÄ? zdalnie przez neta  ;)

--- Koniec cytatu ---

mo??e przeprowadzisz siÄ? do wawki? :)

Paweł:
W dzisiejszych czasach chyba nie trzeba siedzieÄ? za biurkiem.  :)
A czego oczekujesz do takiej osoby?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej