collapse

Reklama


Autor Wątek: Gabinet.gov.pl - Podgląd dokumentacji medycznej  (Przeczytany 1856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bocor

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Pomógł? 6
  • Zwykły szary człowiek
Gabinet.gov.pl - Podgląd dokumentacji medycznej
« dnia: Stycznia 12, 2023, 12:02:07 pm »
Witam,
czy ktoś z Państwa korzysta z naszej "wspaniałej" aplikacji rządowej: gabinet.gov.pl
Jeśli tak, to czy ktoś testował podgląd dokumentacji medycznej i mu działa to prawidłowo?

Dzisiaj próbowałem podejrzeć rożnego rodzaju dokumenty, które moja placówka generuję i są
np. widoczne na IKP pacjenta, takie jak opis wyniku diagnostycznego, czy wyniki laboratoryjny,
natomiast na gabinecie mi sypie błędami. Zacząłem mailować z CEZem, ale to walka z wiatrakami i botami...
przy wymianie któregoś maila z rzędu się poddałem.

Dlatego pytanie: ktoś używa / używał tego i mu to działało?

Online Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3178
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Gabinet.gov.pl - Podgląd dokumentacji medycznej
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 12, 2023, 12:50:10 pm »
nie nikt u nas tego nie używa. Łączę się z Tobą w bólu bo wiem coś niecoś o kontaktach z CeZ w kwestii zgłaszania błędów, albo jest tak jak opisałeś albo odpiszą Ci po np. 2-3 miesiącach z pytaniem czy błąd nadal występuje :)

Ja co jakiś czas też sprawdzam dane swoje i swoich dzieci, ale na koncie IKP i z tym też bywa różnie. Na początku nie działało, przy próbie podglądu wyskakiwały błędy. Dwa tygodnie później działało a potem znowu nie. Poddałem się i odpuściłem. 

Jak znajdę czas to poproszę jakiegoś lekarza żeby się zalogował na gabinet.gov.pl i sprawdzę.

PS. Jako, że na potrzeby testów jestem asystentem medycznym swojego lekarza rodzinnego to zalogowałem się jako asystent medyczny. Gabinet.gov.pl nie znalazł żadnych ZM dotyczących mojej osoby (nawet w trybie ratowania życia), a oczywiście są nie tylko ZM, ale i indeksy EDM przesłane do P1.
Natomiast jeżeli chodzi o Historię zdrowia to mogę tylko stworzyć nową. Nigdzie nie widzę opcji wyszukiwania. Możesz jakiś screen zarzucić albo opisać, w którym to miejscu?
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline Bocor

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Pomógł? 6
  • Zwykły szary człowiek
Odp: Gabinet.gov.pl - Podgląd dokumentacji medycznej
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 12, 2023, 13:11:12 pm »
Zrobiłem ss z wyborem i ss z kodem błędu. Testowałem to na różnych typach dokumentu i różnych pacjentach i cały czas sypie takimi błędami.
Ja się nie dziwię, że nie potrafią pomóc w tym CEZie jak sobie takie szyfrowanie komunikatu błędów porobili. Gdzie za każdym razem generuje się
nowy błąd przy tej samej czynności.

Ja to testuje jako inny pracownik medyczny podpięty pod poradnię. Weryfikowałem to też przez konto jednego z lekarzy i to samo.
Pytanie, czy to w ogóle działało kiedykolwiek? Znając CEZ to pochwalili się, że zrobili taką funkcjonalność, ale czy ona działa w praktyce to już inna bajka :)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 82
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 8
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9297 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]