Aplikacje NFZ > SIMP

Chuk - ryzyko incydentu sercowo naczyniowego

(1/2) > >>

anilewe:
Podczas wprowadzania badań w CHUK nie mam aktywnego okna z OBLICZ RYZYKO
co robię nie tak?

Edward_B:
Najczęściej powodem jest to, że świadczenia nie ma na SZOI. Może jest z błędem. Trzeba sprawdzić, czy przeszło bez problemów na SZOI

anilewe:
Ale taki błąd pojawia się podczas wprowadzania badania w SIMP - wszystkie parametry są poprawnie wprowadzone, i aktywne jest też okno : Badanie zgodne z ustalonym interwałem, ale okno OBLICZ RYZYKO jest nieaktywne.
Mogę zatwierdzić badanie, ale czy to będzie poprawnie zweryfikowane i rozliczone przez NFZ?

Edward_B:
Ale to ma powiązanie z tym co w SZOI. Czyli musi być wizyta wykonana u lekarza, daty muszą być zgodne i sprawdzony eWuś. SIMP i SZOI ma być zgodny

C.M. Legionów w Lęborku:

--- Cytat: anilewe w Sierpnia 11, 2022, 14:24:06 pm ---Ale taki błąd pojawia się podczas wprowadzania badania w SIMP - wszystkie parametry są poprawnie wprowadzone, i aktywne jest też okno : Badanie zgodne z ustalonym interwałem, ale okno OBLICZ RYZYKO jest nieaktywne.
Mogę zatwierdzić badanie, ale czy to będzie poprawnie zweryfikowane i rozliczone przez NFZ?

--- Koniec cytatu ---
właśnie mam ten sam przypadek, od lipca nie mogę obliczać ryzyka dla wprowadzonych badań. Pisałem już nawet do obsługi informatycznej SIMP ale póki co bez odzewu. Co do rozliczenia to mi badania za lipiec normalnie rozliczyło pomimo braku oceny ryzyka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej